fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1297 to 1312 of 27232 Properties.

DOM
 
$4,599,000

7430 SW 66th St

Miami FL, 33143
$4,599,000
0%
6 beds
8 Baths
5,609 SF
$820/SF
129
MELNOR ESTATES
Built 1996
$4,595,000

70 Samana Dr

Miami FL, 33133
$4,595,000
0%
4 beds
5 Baths
3,177 SF
$1,446/SF
30
BAY HEIGHTS 1ST ADDN
Built 2023
$4,595,000

10225 Collins Ave #2004

Bal Harbour FL, 33154
$4,595,000
0%
4 beds
5 Baths
2,918 SF
$1,575/SF
17
Bellini Bal Harbour
Built 2004
$4,595,000

6250 SW 78th St

South Miami FL, 33143
$4,595,000
-8.08%
6 beds
8 Baths
5,494 SF
$836/SF
268
OAK HEIGHTS
Built 2025
$4,595,000

525 N Fort Lauderdale Beach Blvd #702

Fort Lauderdale FL, 33304
$4,595,000
0%
2 beds
3 Baths
2,062 SF
$2,228/SF
2
Four Seasons
Built 2022
$4,590,000

500 Alton #2203

Miami Beach FL, 33139
$4,590,000
0%
3 beds
4 Baths
2,335 SF
$1,966/SF
98
FIVE PARK
Built 2024
$4,551,000

249 NE 3 ST #8004

Miami FL, 33132
$4,551,000
0%
3 beds
4 Baths
2,456 SF
$1,853/SF
121
Waldorf Astoria Residence
Built 2028
$4,550,900

1420 S Miami Avenue #7003

Miami FL, 33130
$4,550,900
0%
2 beds
3 Baths
n/a
n/a
156
CIPRIANI RESIDENCES MIAMI
Built 2025
$4,550,000

3000 Ponce De Leon #506

Coral Gables FL, 33134
$4,550,000
0%
3 beds
4 Baths
n/a
n/a
66
Ponce Park
Built 2027
$4,550,000

791 Crandon Blvd #405

Key Biscayne FL, 33149
$4,550,000
0%
3 beds
5 Baths
3,084 SF
$1,475/SF
31
The Ocean Club
Built 2001
$4,550,000

Villas at Pinney's Beach 2010 #2010

FL,
$4,550,000
0%
5 beds
6 Baths
n/a
n/a
468
Four Seasons Resort Nevis
Built 2024
$4,550,000

4844 NW 94th Doral Pl

Doral FL, 33178
$4,550,000
-1.09%
5 beds
6 Baths
6,614 SF
$688/SF
99
DORAL ESTATES
Built 1980
$4,526,000

8701 Collins Ave #404

Miami Beach FL, 33154
$4,526,000
0%
2 beds
3 Baths
1,457 SF
$3,106/SF
69
Eighty Seven Park
Built 2019
$4,525,900

1210 Brickell Ave #7001

Miami FL, 33131
$4,525,900
0%
4 beds
5 Baths
2,237 SF
$2,023/SF
48
ORA by Casa Tua Brickell
Built 2029
$4,504,000

10141 E Bay Harbor Drive #702

Bay Harbor Islands FL, 33154
$4,504,000
0%
3 beds
4 Baths
2,815 SF
$1,600/SF
52
BAY HARBOR TOWERS
Built 2026
$4,500,000

5445 Collins Ave #TH2

Miami Beach FL, 33140
$4,500,000
45.16%
4 beds
4 Baths
1,460 SF
$3,082/SF
806
Castle Beach
Built 1966