fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1201 to 1216 of 27226 Properties.

DOM
 
$4,975,000

101 20th St #3806

Miami Beach FL, 33139
$4,975,000
0%
2 beds
2 Baths
1,316 SF
$3,780/SF
79
THE SETAI RESIDENCES
Built 2004
$4,965,000

65 S Palm Ave #804

Sarasota FL, 34236
$4,965,000
8.17%
3 beds
5 Baths
3,734 SF
$1,330/SF
154
MIRA MAR
Built 2028
$4,960,000

2377 SE 15th St

Pompano Beach FL, 33062
$4,960,000
0%
5 beds
7 Baths
n/a
n/a
125
POMPANO ISLES
Built 2026
$4,950,000

201 Atlantic Ave

Sunny Isles Beach FL, 33160
$4,950,000
-9.62%
4 beds
3 Baths
2,991 SF
$1,655/SF
491
ATLANTIC ISLAND
Built 1984
$4,950,000

4643 SE Cheerio Way

Stuart FL, 34997
$4,950,000
-11.61%
6 beds
7 Baths
5,176 SF
$956/SF
743
ROYAL HARBOR
Built 1981
$4,950,000

1040 S Shore Dr

Miami Beach FL, 33141
$4,950,000
0%
5 beds
6 Baths
5,647 SF
$877/SF
191
NORMANDY GOLF COURSE
Built 1950
$4,950,000

10295 Collins Ave #1203

Bal Harbour FL, 33154
$4,950,000
-6.6%
3 beds
4 Baths
3,105 SF
$1,594/SF
161
One Bal Harbour
Built 2007
$4,950,000

13693 Deering Bay Dr

Coral Gables FL, 33158
$4,950,000
-7.48%
5 beds
7 Baths
6,071 SF
$815/SF
162
DEERING BAY ESTATES
Built 1996
$4,950,000

3400 NE 164th St

Sunny Isles Beach FL, 33160
$4,950,000
0%
6 beds
5 Baths
5,658 SF
$875/SF
113
EASTERN SHORES
Built 2001
$4,950,000

5820 SW 33rd Ln

Hollywood FL, 33312
$4,950,000
0%
5 beds
6 Baths
5,357 SF
$924/SF
50
OAK POINT
Built 2025
$4,950,000

499 N Ocean Blvd #4

Pompano Beach FL, 33062
$4,950,000
0%
4 beds
5 Baths
3,509 SF
$1,411/SF
149
FINESSE 4
Built 2025
$4,950,000

7500 SW 55th Ave

Miami FL, 33143
$4,950,000
-2.92%
5 beds
4 Baths
4,092 SF
$1,210/SF
84
HIGH PINES REV PL OF 2ND
Built 2007
$4,940,000

1540 Cleveland Rd

Miami Beach FL, 33141
$4,940,000
0%
5 beds
4 Baths
2,849 SF
$1,734/SF
64
BISCAYNE POINT
Built 1952
$4,930,000

3101 Grand Ave #209

Coconut Grove FL, 33133
$4,930,000
0%
3 beds
4 Baths
n/a
n/a
251
Ziggurat Coconut Grove
Built 2027
$4,925,000

3501 Captains Way

Jupiter FL, 33477
$4,925,000
0%
3 beds
4 Baths
1,886 SF
$2,611/SF
62
Admirals Cove
Built 1992
$4,900,000

300 S Pointe Dr #4306

Miami Beach FL, 33139
$4,900,000
0%
3 beds
3 Baths
2,040 SF
$2,402/SF
194
PORTOFINO TOWER
Built 1996