fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1185 to 1200 of 27281 Properties.

DOM
 
$4,995,000

6650 SW 123rd St

Pinecrest FL, 33156
$4,995,000
0%
6 beds
8 Baths
6,848 SF
$729/SF
108
TOWN & COUNTRY ESTATES
Built 2007
$4,995,000

6200 SW 130th Ter

Pinecrest FL, 33156
$4,995,000
0%
6 beds
7 Baths
5,972 SF
$836/SF
52
BAY RIDGE ESTS
Built 2005
$4,995,000

5700 Cypress Rd

Plantation FL, 33317
$4,995,000
0%
5 beds
6 Baths
5,776 SF
$865/SF
24
PLANTATION
Built 2024
$4,995,000

100 S Pointe Dr #1501

Miami Beach FL, 33139
$4,995,000
0%
2 beds
3 Baths
1,591 SF
$3,140/SF
255
Continuum on South Beach
Built 2002
$4,995,000

11395 SW 88th Ave

Miami FL, 33176
$4,995,000
-3.85%
5 beds
6 Baths
5,063 SF
$987/SF
78
RANCH ESTATES 1ST ADDN
Built 2026
$4,995,000

14891 SW 20th St

Davie FL, 33326
$4,995,000
-28.13%
6 beds
8 Baths
9,234 SF
$541/SF
144
VISTA LAKES
Built 2015
$4,995,000

465 Brickell Ave #4101

Miami FL, 33131
$4,995,000
0%
3 beds
2 Baths
1,825 SF
$2,737/SF
7
NA
Built 2008
$4,990,000

300 Biscayne Blvd Way #3403

Miami FL, 33131
$4,990,000
0%
3 beds
5 Baths
3,078 SF
$1,621/SF
122
ASTON MARTIN RESIDENCES
Built 2024
$4,990,000

18555 Collins Ave #2905

Sunny Isles Beach FL, 33160
$4,990,000
-21.42%
4 beds
5 Baths
4,154 SF
$1,201/SF
1527
Porsche Design Tower
Built 2016
$4,990,000

16 S Exuma Rd

Key Largo FL, 33037
$4,990,000
-8.94%
5 beds
6 Baths
3,767 SF
$1,325/SF
113
OCEAN ISLE ESTATE
Built 2026
$4,990,000

1160 101st St #PH701

Bay Harbor Islands FL, 33154
$4,990,000
0%
5 beds
5 Baths
3,969 SF
$1,257/SF
24
ALMA BAY HARBOR ISLAND
Built 2027
$4,990,000

18975 Collins Ave #3402

Sunny Isles Beach FL, 33160
$4,990,000
-5.67%
4 beds
6 Baths
3,176 SF
$1,571/SF
218
Residences by Armani Casa
Built 2019
$4,990,000

530 Sabal Palm Rd

Miami FL, 33137
$4,990,000
0%
4 beds
4 Baths
3,543 SF
$1,408/SF
10
BAY POINT
Built 1956
$4,990,000

6899 Collins Ave #403

Miami Beach FL, 33141
$4,990,000
-5.67%
3 beds
4 Baths
3,005 SF
$1,661/SF
67
NORTH CARILLON BEACH COND
Built 2008
$4,975,000

10475 SW 72nd Ave

Pinecrest FL, 33156
$4,975,000
0%
4 beds
3 Baths
3,294 SF
$1,510/SF
18
UNPLATTED
Built 1981
$4,975,000

112 N Bounty Ln

Key Largo FL, 33037
$4,975,000
0%
5 beds
5 Baths
4,822 SF
$1,032/SF
14
BUCCANEER PT (LARGO SOUND
Built 2018