fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1153 to 1168 of 27219 Properties.

DOM
 
$5,100,000

10295 Collins Ave #804

Bal Harbour FL, 33154
$5,100,000
0%
3 beds
4 Baths
3,120 SF
$1,635/SF
139
10295 COLLINS AVE RESDNTA
Built 2007
$5,100,000

560 Sabal Palm Rd

Miami FL, 33137
$5,100,000
0%
4 beds
3 Baths
2,837 SF
$1,798/SF
30
BAY POINT
Built 1953
$5,100,000

201 Crandon Blvd #174

Key Biscayne FL, 33149
$5,100,000
0%
4 beds
6 Baths
3,254 SF
$1,567/SF
35
TIDEMARK
Built 1978
$5,095,000

829 4th St #4

Miami Beach FL, 33139
$5,095,000
0%
2 beds
3 Baths
1,930 SF
$2,640/SF
62
Milano Boutique Condo
Built 2027
$5,050,000

654 Bamboo Ct

Marco Island FL, 34145
$5,050,000
0%
5 beds
4 Baths
n/a
n/a
129
Marco Island
Built 2026
$5,026,000

3000 Ponce De Leon Blvd #601

Coral Gables FL, 33134
$5,026,000
0%
3 beds
4 Baths
3,371 SF
$1,491/SF
241
Ponce Park
Built 2027
$5,000,000

1345 Hollywood Blvd

Hollywood FL, 33019
$5,000,000
0%
7 beds
8 Baths
4,249 SF
$1,177/SF
528
HOLLYWOOD LAKES SECTION
Built 2024
$5,000,000

851 NE 1st Ave #5001

Miami FL, 33132
$5,000,000
0%
4 beds
5 Baths
3,814 SF
$1,311/SF
84
PARAMOUNT MIAMI WORLDCENT
Built 2019
$5,000,000

18975 Collins Ave #801

Sunny Isles Beach FL, 33160
$5,000,000
0%
3 beds
6 Baths
2,468 SF
$2,026/SF
69
ARMANI CASA
Built 2019
$5,000,000

1701 SE 10th St

Fort Lauderdale FL, 33316
$5,000,000
0%
4 beds
5 Baths
4,240 SF
$1,179/SF
43
RIO VISTA ISLES
Built 2003
$5,000,000

340 SW 20th Road

Miami FL, 33129
$5,000,000
0%
5 beds
6 Baths
4,606 SF
$1,086/SF
111
HOLLEMAN PARK PB 8-23
Built 2026
$5,000,000

1442 NW 2nd St

Miami FL, 33125
$5,000,000
0%
4 beds
2 Baths
1,598 SF
$3,129/SF
2
LAWRENCE ESTATE LAND CO
Built 1927
$4,999,999

5901 SW 160th Ave

Southwest Ranches FL, 33331
$4,999,999
-9.09%
7 beds
5 Baths
5,515 SF
$907/SF
848
CHAMBERS LAND CO SUB SE1/
Built 1974
$4,999,999

2900 NE 7th Ave #4904

Miami FL, 33137
$4,999,999
-6.54%
5 beds
6 Baths
3,812 SF
$1,312/SF
59
Biscayne Beach Condominiu
Built 2017
$4,999,999

300 S Pointe Dr #1501

Miami Beach FL, 33139
$4,999,999
0%
3 beds
3 Baths
2,340 SF
$2,137/SF
30
PORTOFINO TOWER CONDO
Built 1996
$4,999,900

75761 Overseas Hwy

Islamorada FL, 33036
$4,999,900
-9.09%
4 beds
4 Baths
3,001 SF
$1,666/SF
665
MATE OCEAN BAY SUBD SEC 1
Built 1998