fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1137 to 1152 of 27219 Properties.

DOM
 
$5,200,000

2236 Fisher Island Dr #3306

Miami Beach FL, 33109
$5,200,000
-7.14%
3 beds
4 Baths
2,744 SF
$1,895/SF
192
Fisher Island
Built 1986
$5,200,000

18555 Collins Ave #905

Sunny Isles Beach FL, 33160
$5,200,000
5.05%
4 beds
5 Baths
3,150 SF
$1,651/SF
192
Porsche Design
Built 2016
$5,200,000

102 Xanadu Pl

Jupiter FL, 33477
$5,200,000
-5.45%
4 beds
6 Baths
4,563 SF
$1,140/SF
119
XANADU BY THE SEA
Built 1993
$5,200,000

3131 NE 7th Ave #UPH5303

Miami FL, 33137
$5,200,000
-10.33%
4 beds
6 Baths
3,137 SF
$1,658/SF
90
One Paraiso
Built 2018
$5,200,000

164 W Mashta Dr

Key Biscayne FL, 33149
$5,200,000
-5.37%
5 beds
5 Baths
n/a
n/a
108
BISCAYNE KEY ESTATES
Built 2000
$5,200,000

2430 Aqua Vista Blvd

Fort Lauderdale FL, 33301
$5,200,000
0%
5 beds
7 Baths
6,114 SF
$851/SF
9
LAUDERDALE ISLES RE-AMEND
Built 2002
$5,199,000

1792 Cleveland Rd

Miami Beach FL, 33141
$5,199,000
-5.47%
4 beds
6 Baths
2,770 SF
$1,877/SF
191
BISCAYNE POINT
Built 2024
$5,199,000

2614 Castilla Isle

Fort Lauderdale FL, 33301
$5,199,000
0%
6 beds
7 Baths
4,719 SF
$1,102/SF
24
LAUDERDALE SHORES REAMEN
Built 2000
$5,195,000

1425 Brickell Ave #58E

Miami FL, 33131
$5,195,000
0%
3 beds
4 Baths
3,357 SF
$1,548/SF
110
FOUR SEASONS RESIDENCES
Built 2003
$5,195,000

17385 Ponte Chiasso Dr

Boca Raton FL, 33496
$5,195,000
0.87%
5 beds
7 Baths
6,175 SF
$841/SF
112
HYDER AGR PUD SOUTH PLAT
Built 2022
$5,195,000

1621 S Bayshore Dr

Miami FL, 33133
$5,195,000
-5.55%
5 beds
7 Baths
4,101 SF
$1,267/SF
171
BRICKELL FLAGLER
Built 2015
$5,195,000

300 Biscayne Blvd Way #3404

Miami FL, 33131
$5,195,000
0%
4 beds
6 Baths
3,214 SF
$1,616/SF
186
Aston Martin Residences
Built 2024
$5,175,000

11600 SW 77th Ave

Pinecrest FL, 33156
$5,175,000
-5.91%
5 beds
7 Baths
4,673 SF
$1,107/SF
101
SUNILAND ESTATES 1ST ADDN
Built 2025
$5,150,000

18975 E Collins Ave #1403

Sunny Isles Beach FL, 33160
$5,150,000
0%
3 beds
4 Baths
2,271 SF
$2,268/SF
293
ARMANI RESIDENCES
Built 2019
$5,150,000

7605 SW 134th St

Pinecrest FL, 33156
$5,150,000
0%
4 beds
5 Baths
n/a
n/a
342
GARDEN ESTATES
Built 2025
$5,100,000

9900 W Bay Harbor Dr #601

Bay Harbor Islands FL, 33154
$5,100,000
0%
4 beds
5 Baths
3,360 SF
$1,518/SF
182
9900 West
Built 2026