fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1121 to 1136 of 27219 Properties.

DOM
 
$5,295,000

15701 Collins Ave #805

Sunny Isles Beach FL, 33160
$5,295,000
0%
4 beds
6 Baths
3,204 SF
$1,653/SF
4
Ritz Carlton Sunny Isles
Built 2020
$5,295,000

4095 Battersea Rd

Miami FL, 33133
$5,295,000
-5.36%
5 beds
5 Baths
3,286 SF
$1,611/SF
148
COCONUT GROVE MANOR
Built 1950
$5,290,000

6800 Indian Creek Dr #PH2

Miami Beach FL, 33141
$5,290,000
-3.82%
3 beds
4 Baths
2,278 SF
$2,322/SF
525
MONACO YACHT CLUB
Built 2022
$5,290,000

1180 N Federal Hwy #PH-1602

Fort Lauderdale FL, 33304
$5,290,000
0%
4 beds
5 Baths
3,832 SF
$1,380/SF
189
Riva
Built 2018
$5,250,000

300 Biscayne Blvd Way #4703

Miami FL, 33131
$5,250,000
-8.7%
3 beds
5 Baths
3,373 SF
$1,556/SF
518
Aston Martin Residences
Built 2024
$5,250,000

9701 Collins Avenue #1204 South

Bal Harbour FL, 33154
$5,250,000
0%
2 beds
3 Baths
1,911 SF
$2,747/SF
216
ST REGIS BAL HRBOUR
Built 2011
$5,250,000

1370 NE 103rd St

Miami Shores FL, 33138
$5,250,000
0%
4 beds
5 Baths
4,247 SF
$1,236/SF
218
REPLAT MIAMI SHORES BAY
Built 1957
$5,250,000

346 Gulf Road

Key Biscayne FL, 33149
$5,250,000
0%
5 beds
6 Baths
3,285 SF
$1,598/SF
44
HOLIDAY COLONY
Built 1953
$5,250,000

2880 Fairgreen Dr

Miami Beach FL, 33140
$5,250,000
0%
5 beds
4 Baths
3,626 SF
$1,448/SF
69
FAIRGREEN 2ND AMD PL
Built 1933
$5,250,000

2200 N Ocean Blvd #N804

Fort Lauderdale FL, 33305
$5,250,000
-2.78%
3 beds
4 Baths
2,501 SF
$2,099/SF
35
Auberge Beach Residences
Built 2018
$5,250,000

7320 SW 79th Ct

Miami FL, 33143
$5,250,000
-17.84%
8 beds
10 Baths
7,464 SF
$703/SF
300
SUNSET GROVE AMD
Built 2005
$5,250,000

2443 Fisher Island Dr #5403

Miami FL, 33109
$5,250,000
-11.02%
3 beds
4 Baths
3,227 SF
$1,627/SF
98
BAYSIDE VILLAGE CONDO
Built 1986
$5,250,000

16425 Collins Ave #OS16A

Sunny Isles Beach FL, 33160
$5,250,000
-4.55%
4 beds
4 Baths
3,100 SF
$1,694/SF
217
Oceania I Condominium
Built 1990
$5,250,000

2211 Azalea Pl

Winter Park FL, 32789
$5,250,000
-15.05%
5 beds
7 Baths
7,278 SF
$721/SF
322
MAITLAND SHORES
Built 2008
$5,245,200

7509 Buccaneer Ave

North Bay Village FL, 33141
$5,245,200
7.26%
4 beds
6 Baths
4,341 SF
$1,208/SF
38
TREASURE ISLAND
Built 2026
$5,200,000

12050 SW 90th Ave

Miami FL, 33176
$5,200,000
0%
4 beds
5 Baths
4,884 SF
$1,065/SF
66
KAYSAND SUBDIVISION
Built 2025