fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1105 to 1120 of 27219 Properties.

DOM
 
$5,390,000

6890 SW 94th St

Pinecrest FL, 33156
$5,390,000
-7.07%
5 beds
5 Baths
4,838 SF
$1,114/SF
156
UNPLATTED
Built 2001
$5,390,000

1780 Chucunantah Rd

Miami FL, 33133
$5,390,000
0%
5 beds
4 Baths
3,886 SF
$1,387/SF
80
SUNSHINE FRUITS CO
Built 2024
$5,375,000

1331 Brickell Bay Dr #PH4605

Miami FL, 33131
$5,375,000
0%
4 beds
5 Baths
3,860 SF
$1,392/SF
101
JADE RESIDENCES
Built 2004
$5,375,000

41 Pumpkin Cay #A

Key Largo FL, 33037
$5,375,000
0%
4 beds
4 Baths
1,970 SF
$2,728/SF
63
Pumpkin Cay
Built 1975
$5,375,000

1641 SE 7th St

Deerfield Beach FL, 33441
$5,375,000
0%
4 beds
6 Baths
4,572 SF
$1,176/SF
2
COVE 2ND SEC
Built 1968
$5,352,400

900 N Ocean Blvd #101

Pompano Beach FL, 33062
$5,352,400
0%
4 beds
4 Baths
n/a
n/a
14
Casamar
Built 2023
$5,350,000

12110 SW 60th Ct

Pinecrest FL, 33156
$5,350,000
-33.54%
7 beds
8 Baths
8,321 SF
$643/SF
626
UNPLATTED
Built 2006
$5,319,600

10141 E Bay Harbor Drive #703

Bay Harbor Islands FL, 33154
$5,319,600
0%
3 beds
4 Baths
3,224 SF
$1,650/SF
52
BAY HARBOR TOWERS
Built 2026
$5,300,000

Loxahatchee FL, 33470
$5,300,000
0%
0 beds
1 Baths
n/a
n/a
113
LOXAHATCHEE GROVES
Built 2019
$5,300,000

1425 Brickell Ave #42E

Miami FL, 33131
$5,300,000
0%
3 beds
4 Baths
3,357 SF
$1,579/SF
316
Four Seasons Residences
Built 2003
$5,300,000

1021 N Greenway Dr

Coral Gables FL, 33134
$5,300,000
0%
6 beds
6 Baths
5,561 SF
$953/SF
37
CORAL GABLES SEC C
Built 1937
$5,300,000

60 Ocean Front Dr

Key Largo FL, 33037
$5,300,000
0%
3 beds
3 Baths
2,511 SF
$2,111/SF
11
AMENDED & EXTENDED PLAT O
Built 1990
$5,300,000

8763 SW 61st Pl

Pinecrest FL, 33156
$5,300,000
0%
7 beds
6 Baths
4,278 SF
$1,239/SF
10
PINECREST GARDENS
Built 1990
$5,300,000

9381 SW 100 ST

Miami FL, 33176
$5,300,000
0%
5 beds
7 Baths
n/a
n/a
90
JUNELAND
Built 2026
$5,300,000

861 NE 91st Ter

Miami Shores FL, 33138
$5,300,000
0%
5 beds
6 Baths
4,237 SF
$1,251/SF
8
GOLDEN GATE PARK ADDN
Built 2026
$5,299,000

5959 Collins Ave #1503

Miami Beach FL, 33140
$5,299,000
0%
4 beds
5 Baths
3,640 SF
$1,456/SF
56
THE BATH CLUB
Built 2005