fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1073 to 1088 of 27217 Properties.

DOM
 
$5,495,000

2050 Alton Rd

Miami Beach FL, 33140
$5,495,000
-15.4%
4 beds
4 Baths
5,052 SF
$1,088/SF
337
AMD PLAT OF SUNSET LAKE S
Built 1929
$5,495,000

7830 Atlantic Way

Miami Beach FL, 33141
$5,495,000
0%
3 beds
4 Baths
3,623 SF
$1,517/SF
188
ALTOS DEL MAR NO 1
Built 2019
$5,495,000

1514 Consolata Ave

Coral Gables FL, 33146
$5,495,000
-3.6%
6 beds
6 Baths
4,455 SF
$1,233/SF
85
CORAL GABLES RIV SEC 6
Built 2026
$5,495,000

140 Hampton Ln

Key Biscayne FL, 33149
$5,495,000
0%
5 beds
6 Baths
3,476 SF
$1,581/SF
50
TROPICAL ISLE HOMES SUB 4
Built 2007
$5,495,000

7745 SW 54th Ave

Miami FL, 33143
$5,495,000
0%
7 beds
9 Baths
5,797 SF
$948/SF
2
HIGH PINES REV PL OF 2ND
Built 2009
$5,495,000

3581 E Glencoe St #605

Coconut Grove FL, 33133
$5,495,000
-5.18%
4 beds
6 Baths
3,886 SF
$1,414/SF
97
The Fairchild Condo
Built 2020
$5,495,000

500 94th St

Surfside FL, 33154
$5,495,000
0%
5 beds
6 Baths
3,320 SF
$1,655/SF
83
ALTOS DEL MAR NO 5
Built 2024
$5,495,000

1234 S Greenway Dr

Coral Gables FL, 33134
$5,495,000
-8.34%
4 beds
4 Baths
3,705 SF
$1,483/SF
114
CORAL GABLES SEC E
Built 1923
$5,495,000

18555 Collins Ave #1705

Sunny Isles Beach FL, 33160
$5,495,000
0%
3 beds
5 Baths
4,154 SF
$1,323/SF
6
PORSCHE DESIGN TOWER
Built 2016
$5,490,000

128 NE 94th St

Miami Shores FL, 33138
$5,490,000
-19.26%
4 beds
5 Baths
5,440 SF
$1,009/SF
402
MIAMI SHORES SEC 1 AMD
Built 2019
$5,478,000

690 Warren Ln

Key Biscayne FL, 33149
$5,478,000
0%
4 beds
4 Baths
3,549 SF
$1,544/SF
14
BISCAYNE KEY ESTATES
Built 2000
$5,450,000

18555 Collins Ave #3103

Sunny Isles Beach FL, 33160
$5,450,000
0%
4 beds
5 Baths
3,555 SF
$1,533/SF
316
Porsche Design Tower
Built 2016
$5,450,000

785 Crandon Blvd #705/805

Key Biscayne FL, 33149
$5,450,000
0%
4 beds
5 Baths
4,200 SF
$1,298/SF
451
The Ocean Club
Built 1998
$5,450,000

2120 S Bayshore Dr

Miami FL, 33133
$5,450,000
0%
4 beds
4 Baths
3,899 SF
$1,398/SF
219
ROCKERMAN HEIGHTS
Built 1958
$5,450,000

6420 Pinetree Drive Cir

Miami Beach FL, 33141
$5,450,000
-10.66%
5 beds
6 Baths
3,086 SF
$1,766/SF
142
BEACH VIEW ADDITION
Built 1954
$5,450,000

3800 Crayton Road

Naples FL, 34103
$5,450,000
-6.84%
4 beds
6 Baths
5,745 SF
$949/SF
149
Park Shore
Built 2023