fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1041 to 1056 of 27281 Properties.

DOM
 
$5,549,000

18555 Collins Ave #5003

Sunny Isles Beach FL, 33160
$5,549,000
0%
3 beds
5 Baths
3,422 SF
$1,622/SF
79
Porsche Design Tower
Built 2016
$5,500,000

31002 SW 212th Ave

Homestead FL, 33030
$5,500,000
0%
4 beds
3 Baths
2,813 SF
$1,955/SF
682
The Redland
Built 2009
$5,500,000

17141 Collins Ave #1001

Sunny Isles Beach FL, 33160
$5,500,000
0%
3 beds
4 Baths
3,195 SF
$1,721/SF
290
MUSE
Built 2018
$5,500,000

3828 Pine Lake Dr

Weston FL, 33332
$5,500,000
0%
7 beds
7 Baths
7,657 SF
$718/SF
202
WINDMILL LAKE ESTATES
Built 2004
$5,500,000

Cap Cana Punta Cana

FL,
$5,500,000
0%
8 beds
8 Baths
n/a
n/a
1337
Yarari
Built 2019
$5,500,000

1130 Lugo Ave

Coral Gables FL, 33156
$5,500,000
0%
4 beds
4 Baths
2,968 SF
$1,853/SF
171
CORAL BAY SEC B
Built 1966
$5,500,000

4701 N Meridian Ave #222

Miami Beach FL, 33140
$5,500,000
0%
2 beds
3 Baths
2,878 SF
$1,911/SF
231
Ritz Carlton Residences
Built 2019
$5,500,000

915 Palermo Ave #7

Coral Gables FL, 33134
$5,500,000
0%
4 beds
5 Baths
5,397 SF
$1,019/SF
409
Via Veneto
Built 2025
$5,500,000

2815 NE 26th Pl

Fort Lauderdale FL, 33306
$5,500,000
0%
3 beds
3 Baths
2,690 SF
$2,045/SF
37
CORAL RIDGE GALT ADD NO 1
Built 2017
$5,500,000

7538 SW 64th St

Miami FL, 33143
$5,500,000
0%
7 beds
8 Baths
7,395 SF
$744/SF
114
N/A
Built 2008
$5,500,000

17811 SW 58th St

Southwest Ranches FL, 33331
$5,500,000
0%
6 beds
8 Baths
8,120 SF
$677/SF
32
CLINGANS COVE
Built 2022
$5,500,000

7000 Island Blvd #PH-02

Aventura FL, 33160
$5,500,000
0%
7 beds
9 Baths
7,700 SF
$714/SF
28
Williams Island
Built 1998
$5,500,000

609 SW 24th Rd

Miami FL, 33129
$5,500,000
0%
4 beds
6 Baths
n/a
n/a
52
BRICKELL ESTATES
Built 2026
$5,500,000

4090 Barbarossa Ave

Miami FL, 33133
$5,500,000
0%
4 beds
4 Baths
3,491 SF
$1,575/SF
28
CAMNER GABLES 2ND ADDN
Built 2006
$5,500,000

10155 Collins Ave #202

Bal Harbour FL, 33154
$5,500,000
-4.35%
4 beds
5 Baths
3,300 SF
$1,667/SF
167
BAL HARBOUR 101
Built 1978
$5,500,000

3685 Royal Palm Ave

Miami FL, 33133
$5,500,000
0%
3 beds
4 Baths
3,292 SF
$1,671/SF
30
COCONUT GROVE PK 2ND AMD
Built 1945