fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1009 to 1024 of 27281 Properties.

DOM
 
$5,700,000

730 Zamora Ave

Coral Gables FL, 33134
$5,700,000
0%
5 beds
6 Baths
4,299 SF
$1,326/SF
17
CORAL ESTATES
Built 2026
$5,700,000

9111 Collins Ave #N-712

Surfside FL, 33154
$5,700,000
0%
1 beds
2 Baths
1,411 SF
$4,040/SF
4
THE SURF CLUB
Built 2017
$5,699,000

67 N Bounty Ln

Key Largo FL, 33037
$5,699,000
0%
4 beds
3 Baths
2,926 SF
$1,948/SF
225
BUCCANEER PT (LARGO SOUND
Built 1988
$5,699,000

18555 Collins Ave #4603

Sunny Isles Beach FL, 33160
$5,699,000
-2.58%
3 beds
5 Baths
3,130 SF
$1,821/SF
348
Porsche Design Tower
Built 2016
$5,699,000

1051 NE 89th St

Miami FL, 33138
$5,699,000
-1.72%
7 beds
7 Baths
6,288 SF
$906/SF
281
AMD PL OF BELMAR
Built 1939
$5,695,000

4100 Island Blvd #PH-1

Aventura FL, 33160
$5,695,000
-5%
4 beds
6 Baths
4,955 SF
$1,149/SF
93
BELLINI AT WILLIAMS ISLAN
Built 2013
$5,695,000

7480 SW 100th St

Pinecrest FL, 33156
$5,695,000
0%
7 beds
9 Baths
9,912 SF
$575/SF
11
FLAGLER GROVES ESTATES SE
Built 2014
$5,690,000

6290 SW 130th Ter

Pinecrest FL, 33156
$5,690,000
0%
7 beds
8 Baths
7,028 SF
$810/SF
37
BAY RIDGE ESTS
Built 1997
$5,680,000

3344 NE 167th St

North Miami Beach FL, 33160
$5,680,000
0%
6 beds
7 Baths
n/a
n/a
165
EASTERN SHORES 1ST ADDN
Built 2007
$5,650,000

791 Crandon Blvd #1005

Key Biscayne FL, 33149
$5,650,000
0%
4 beds
5 Baths
3,084 SF
$1,832/SF
79
Ocean Tower Two
Built 2001
$5,650,000

10203 Collins Ave #201

Bal Harbour FL, 33154
$5,650,000
-1.74%
2 beds
3 Baths
2,268 SF
$2,491/SF
144
OCEANA BAL HARBOUR CONDO
Built 2016
$5,650,000

300 Collins Ave #PH2

Miami Beach FL, 33139
$5,650,000
-0.88%
3 beds
4 Baths
2,699 SF
$2,093/SF
163
300 Collins
Built 2018
$5,650,000

2040 NE 121st Rd

North Miami FL, 33181
$5,650,000
-5.83%
6 beds
7 Baths
4,818 SF
$1,173/SF
529
SAN SOUCI ESTATES
Built 2016
$5,650,000

2020 N Bayshore Dr #PH 4702

Miami FL, 33137
$5,650,000
0%
4 beds
5 Baths
4,055 SF
$1,393/SF
69
PARAMOUNT BAY
Built 2010
$5,625,900

99 SE 5th street #4301

Miami FL, 33131
$5,625,900
0%
4 beds
5 Baths
3,070 SF
$1,833/SF
207
BACCARAT
Built 2024
$5,625,000

222 E Rivo Alto Dr

Miami Beach FL, 33139
$5,625,000
-2.17%
4 beds
3 Baths
3,281 SF
$1,714/SF
200
RIVO ALTO AMD
Built 1957