fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 993 to 1008 of 27217 Properties.

DOM
 
$5,799,000

1260 Harbor Ct

Hollywood FL, 33019
$5,799,000
0%
6 beds
7 Baths
4,868 SF
$1,191/SF
21
THREE ISLANDS 3RD SECTION
Built 1999
$5,799,000

18555 Collins Ave #2105

Sunny Isles Beach FL, 33160
$5,799,000
-3.33%
4 beds
5 Baths
4,154 SF
$1,396/SF
346
The Porsche Design Tower
Built 2016
$5,795,000

7900 SW 57th Ct

South Miami FL, 33143
$5,795,000
-10.78%
6 beds
7 Baths
4,866 SF
$1,191/SF
50
VICTORIA PLACE
Built 2023
$5,795,000

5 Grove Isle #S301

Coconut Grove FL, 33133
$5,795,000
-3.42%
3 beds
4 Baths
2,433 SF
$2,382/SF
112
VITA GROVE ISLE
Built 2025
$5,790,000

12755 SW 57th Ave

Coral Gables FL, 33156
$5,790,000
-3.5%
7 beds
8 Baths
7,024 SF
$824/SF
85
GABLES BY THE SEA
Built 2005
$5,775,000

5266 Fisher Island Dr #5266

Miami Beach FL, 33109
$5,775,000
0%
3 beds
4 Baths
2,740 SF
$2,108/SF
73
BAYVIEW
Built 1992
$5,775,000

000 8C7J+863 Las Terrenas, Dominican Republic

FL, 3200
$5,775,000
0%
8 beds
10 Baths
7,647 SF
$755/SF
51
Playa Bonita
Built 2026
$5,750,000

710 NE 29th St #2702

Miami FL, 33137
$5,750,000
0%
4 beds
5 Baths
n/a
n/a
198
Villa Miami
Built 2027
$5,750,000

105 E Camino Real #912

Boca Raton FL, 33432
$5,750,000
-14.81%
3 beds
4 Baths
3,016 SF
$1,906/SF
414
Mandarin Oriental
Built 2025
$5,750,000

18501 Collins Ave #2502

Sunny Isles Beach FL, 33160
$5,750,000
0%
3 beds
5 Baths
2,589 SF
$2,221/SF
132
Turnberry Ocean Club
Built 2020
$5,750,000

167 Regatta Dr

Jupiter FL, 33477
$5,750,000
-2.54%
3 beds
3 Baths
2,536 SF
$2,267/SF
15
ADMIRALS COVE PAR A 1
Built 1992
$5,746,000

501 Diplomat Pwky #Duplex 4-A

Hallandale Beach FL, 33009
$5,746,000
0%
4 beds
4 Baths
2,873 SF
$2,000/SF
219
Residences at Shell Bay
Built 2027
$5,700,000

19900 NE 21st Ct

Miami FL, 33179
$5,700,000
0%
9 beds
10 Baths
n/a
n/a
143
HIGHLAND OAKS
Built 2025
$5,700,000

10295 Collins Ave #803

Bal Harbour FL, 33154
$5,700,000
0%
3 beds
4 Baths
3,105 SF
$1,836/SF
150
ONE BAL HARBOUR CONDO
Built 2007
$5,700,000

500 Alton Rd #2105

Miami Beach FL, 33139
$5,700,000
0%
3 beds
4 Baths
2,512 SF
$2,269/SF
120
FIVE PARK
Built 2025
$5,700,000

1135 103rd St #701

Bay Harbor Islands FL, 33154
$5,700,000
0%
3 beds
4 Baths
3,174 SF
$1,796/SF
108
Onda Residences
Built 2024