fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 977 to 992 of 27217 Properties.

DOM
 
$5,850,000

2821 S Bayshore Dr #6B

Miami FL, 33133
$5,850,000
0%
4 beds
4 Baths
2,532 SF
$2,310/SF
43
PARK GROVE
Built 2018
$5,850,000

9781 E Bay Harbor Dr #201

Bay Harbor Islands FL, 33154
$5,850,000
6.36%
3 beds
4 Baths
n/a
n/a
241
Signature Collection
Built 2025
$5,850,000

18200 49 Terrace N

Jupiter FL, 33458
$5,850,000
0%
7 beds
9 Baths
10,900 SF
$537/SF
16
L
Built 2026
$5,850,000

9445 SW 72nd Ct

Pinecrest FL, 33156
$5,850,000
-2.42%
5 beds
5 Baths
5,728 SF
$1,021/SF
234
COCONUT PALM ESTATES
Built 2022
$5,850,000

5750 La Gorce Dr

Miami Beach FL, 33140
$5,850,000
0%
5 beds
5 Baths
3,400 SF
$1,721/SF
2
BEACH VIEW SUB
Built 1950
$5,800,000

7699 SW 118th St

Pinecrest FL, 33156
$5,800,000
0%
6 beds
7 Baths
6,086 SF
$953/SF
272
ANDREWS & BIGMAN SUB
Built 2024
$5,800,000

18401 Collins Ave #1104

Sunny Isles Beach FL, 33160
$5,800,000
0%
3 beds
4 Baths
2,835 SF
$2,046/SF
106
Bentley Residences
Built 2024
$5,800,000

1025 Diplomat Parkway

Hollywood FL, 33019
$5,800,000
0%
5 beds
5 Baths
3,637 SF
$1,595/SF
241
HOLLYWOOD GOLF ESTATES SE
Built 1967
$5,800,000

6020 Alton Rd

Miami Beach FL, 33140
$5,800,000
0%
4 beds
4 Baths
3,510 SF
$1,652/SF
169
LA GORCE GOLF SUB
Built 2025
$5,800,000

2320 NE 34th Ct

Lighthouse Point FL, 33064
$5,800,000
-9.3%
5 beds
6 Baths
5,415 SF
$1,071/SF
157
LIGHTHOUSE POINT 6TH SEC
Built 2009
$5,800,000

125 SW 29th Rd

Miami FL, 33129
$5,800,000
0%
5 beds
7 Baths
4,509 SF
$1,286/SF
13
BRICKELL ESTATES
Built 2026
$5,800,000

10201 Collins Ave #301

Bal Harbour FL, 33154
$5,800,000
-1.69%
2 beds
3 Baths
2,148 SF
$2,700/SF
245
Oceana Bal Harbour
Built 2016
$5,800,000

3751 NE 26th Ave

Lighthouse Point FL, 33064
$5,800,000
0%
5 beds
8 Baths
n/a
n/a
296
VENETIAN ISLES 1ST SEC
Built 2025
$5,800,000

2600 Island Blvd #PH-1

Aventura FL, 33160
$5,800,000
0%
5 beds
5 Baths
4,930 SF
$1,176/SF
21
2600 ISL BLVD WILLIAMS
Built 1998
$5,799,000

33300 SW 202nd Ave

Homestead FL, 33034
$5,799,000
-3.33%
5 beds
4 Baths
4,783 SF
$1,212/SF
1018
The Redland
Built 2000
$5,799,000

10155 Collins Ave #1505

Bal Harbour FL, 33154
$5,799,000
-3.33%
3 beds
4 Baths
3,340 SF
$1,736/SF
122
BAL HARBOUR 101 CONDO
Built 1978