fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 945 to 960 of 27217 Properties.

DOM
 
$5,950,000

1020 S Shore Dr

Miami Beach FL, 33141
$5,950,000
-11.85%
4 beds
2 Baths
2,927 SF
$2,033/SF
628
NORMANDY GOLF COURSE
Built 1951
$5,949,900

1490 Cleveland Rd

Miami Beach FL, 33141
$5,949,900
-8.18%
5 beds
6 Baths
3,941 SF
$1,510/SF
129
BISCAYNE POINT
Built 2002
$5,928,000

501 Diplomat #Duplex 4-H

Hallandale Beach FL, 33009
$5,928,000
3.17%
4 beds
4 Baths
2,923 SF
$2,028/SF
260
Residences at Shell Bay
Built 2027
$5,925,000

1202 NE 93rd St

Miami Shores FL, 33138
$5,925,000
-7.98%
6 beds
6 Baths
4,727 SF
$1,253/SF
170
BAY LURE
Built 2023
$5,900,000

310 SE 11th Ave

Fort Lauderdale FL, 33301
$5,900,000
0%
5 beds
5 Baths
6,058 SF
$974/SF
162
HIMMARSHEE PARK
Built 2016
$5,900,000

1349 Middle River Dr

Fort Lauderdale FL, 33308
$5,900,000
0%
5 beds
6 Baths
4,711 SF
$1,252/SF
154
BEACH WAY HEIGHTS UNIT
Built 1950
$5,900,000

4191 Lybyer Ave

Miami FL, 33133
$5,900,000
0%
6 beds
5 Baths
4,222 SF
$1,397/SF
108
SUNSHINE VISTAS
Built 1996
$5,900,000

9703 Collins Ave #PH-07

Bal Harbour FL, 33154
$5,900,000
-7.81%
2 beds
3 Baths
2,123 SF
$2,779/SF
190
St Regis
Built 2011
$5,900,000

12270 SW 45th St

Miami FL, 33175
$5,900,000
0%
8 beds
7 Baths
6,694 SF
$881/SF
91
BIRD ROAD FARMSITES
Built 2003
$5,900,000

515 Valencia Ave #1301

Coral Gables FL, 33134
$5,900,000
0%
4 beds
6 Baths
6,263 SF
$942/SF
90
Villa Valencia
Built 2022
$5,900,000

7947 Fisher Island Dr #7947

Miami Beach FL, 33109
$5,900,000
-5.6%
2 beds
3 Baths
2,530 SF
$2,332/SF
153
FISHER ISLAND
Built 1989
$5,900,000

813 Harrison St

Hollywood FL, 33019
$5,900,000
0%
6 beds
7 Baths
n/a
n/a
65
HOLLYWOOD LAKES SECTION
Built 2025
$5,900,000

5222 Fisher Island Dr #5222

Fisher Island FL, 33109
$5,900,000
0%
2 beds
3 Baths
1,950 SF
$3,026/SF
64
FISHER ISLAND
Built 1992
$5,900,000

10295 Collins Ave #1704

Bal Harbour FL, 33154
$5,900,000
-18%
3 beds
4 Baths
3,120 SF
$1,891/SF
150
One Bal Harbour
Built 2007
$5,900,000

3471 Main Hwy #619

Miami FL, 33133
$5,900,000
0%
4 beds
5 Baths
5,010 SF
$1,178/SF
34
CLOISTERS ON THE BAY
Built 2002
$5,900,000

14200 Old Cutler Rd

Palmetto Bay FL, 33158
$5,900,000
0%
6 beds
6 Baths
4,872 SF
$1,211/SF
50
FARMERS ACRES
Built 2026