fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 913 to 928 of 27216 Properties.

DOM
 
$5,999,000

5025 Collins Ave #PH-1

Miami Beach FL, 33140
$5,999,000
-7.64%
4 beds
6 Baths
4,370 SF
$1,373/SF
177
CAPOBELLA CONDO
Built 1998
$5,999,000

10 Edgewater Dr #Lanai South

Coral Gables FL, 33133
$5,999,000
0%
5 beds
6 Baths
4,500 SF
$1,333/SF
51
The Gables Club
Built 1996
$5,999,000

1250 Ocean Dr #PH1

Miami Beach FL, 33139
$5,999,000
9.07%
4 beds
4 Baths
2,789 SF
$2,151/SF
137
THE CARLYLE DECO HOTEL CO
Built 1941
$5,998,000

2678 Tigertail Ave #802

Coconut Grove FL, 33133
$5,998,000
-7.65%
4 beds
5 Baths
3,024 SF
$1,983/SF
50
Mr. C Residences
Built 2024
$5,995,000

10201 Collins Ave #807

Bal Harbour FL, 33154
$5,995,000
0%
2 beds
3 Baths
2,296 SF
$2,611/SF
147
OCEANA BAL HARBOUR
Built 2016
$5,995,000

9525 SW 95th Ct

Miami FL, 33176
$5,995,000
0%
5 beds
6 Baths
6,063 SF
$989/SF
90
NUTMEG ESTATES
Built 2025
$5,995,000

788 NE 23rd St #3801

Miami FL, 33137
$5,995,000
0%
5 beds
6 Baths
3,966 SF
$1,512/SF
50
The Elysee Condominium
Built 2021
$5,995,000

561 Warren Ln

Key Biscayne FL, 33149
$5,995,000
0%
5 beds
6 Baths
3,762 SF
$1,594/SF
57
TROPICAL ISLE HOMES SUB
Built 2021
$5,995,000

8701 Collins Ave #904

Miami Beach FL, 33154
$5,995,000
0%
2 beds
3 Baths
1,594 SF
$3,761/SF
14
Eighty Seven Park
Built 2019
$5,995,000

7918 West Dr #PH-2002

North Bay Village FL, 33141
$5,995,000
0%
5 beds
6 Baths
3,700 SF
$1,620/SF
349
Tula Residences
Built 2026
$5,995,000

7830 SW 117th St

Pinecrest FL, 33156
$5,995,000
0%
6 beds
9 Baths
5,759 SF
$1,041/SF
7
SUNILAND ESTATES 1ST ADDN
Built 2022
$5,995,000

6990 SW 91st St

Pinecrest FL, 33156
$5,995,000
0%
8 beds
8 Baths
n/a
n/a
155
NORTH KENDALL
Built 2026
$5,995,000

1228 Alhambra Cir

Coral Gables FL, 33134
$5,995,000
0%
6 beds
5 Baths
4,319 SF
$1,388/SF
2
CORAL GABLES SEC E
Built 1927
$5,990,000

5910 N Bayshore Dr

Miami FL, 33137
$5,990,000
-6.26%
5 beds
5 Baths
4,159 SF
$1,440/SF
121
BAYSHORE A
Built 1972
$5,990,000

168 Fiesta Way

Fort Lauderdale FL, 33301
$5,990,000
0%
5 beds
6 Baths
4,632 SF
$1,293/SF
30
NURMI ISLES ISLAND NO 3
Built 1998
$5,990,000

17901 Collins Ave #1506

Sunny Isles Beach FL, 33160
$5,990,000
-2.6%
3 beds
5 Baths
2,616 SF
$2,290/SF
63
Estates at Acqualina
Built 2022