fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 897 to 912 of 27281 Properties.

DOM
 
$6,100,000

10203 Collins Ave #301

Bal Harbour FL, 33154
$6,100,000
-3.17%
2 beds
3 Baths
2,148 SF
$2,840/SF
332
Oceana Bal Harbour
Built 2016
$6,076,000

1425 Brickell Ave #52BC

Miami FL, 33131
$6,076,000
-7.94%
3 beds
4 Baths
4,470 SF
$1,359/SF
484
FOUR SEASONS RESIDENC
Built 2003
$6,000,000

2900 NE 7th Ave #UPH-4602

Miami FL, 33137
$6,000,000
0%
4 beds
4 Baths
3,191 SF
$1,880/SF
72
Biscayne Beach
Built 2017
$6,000,000

1233 102nd St

Bay Harbor Islands FL, 33154
$6,000,000
0%
5 beds
5 Baths
4,126 SF
$1,454/SF
192
BAY HARBOR ISLAND
Built 1966
$6,000,000

3318 NE 16th Pl

Fort Lauderdale FL, 33305
$6,000,000
0%
5 beds
8 Baths
4,644 SF
$1,292/SF
44
LAS OLAS BY THE SEA EXT
Built 2026
$6,000,000

7930 SW 52nd Ct

Miami FL, 33143
$6,000,000
-14.22%
7 beds
8 Baths
5,452 SF
$1,101/SF
990
HIGH PINES REV PLAT OF 2N
Built 1959
$6,000,000

12950 SW 67th Ave

Pinecrest FL, 33156
$6,000,000
0%
4 beds
4 Baths
2,784 SF
$2,155/SF
78
ROCK LAKE
Built 1957
$6,000,000

500 NE 96th St

Miami Shores FL, 33138
$6,000,000
0%
5 beds
7 Baths
n/a
n/a
80
MIAMI SHORES SEC 3
Built 1950
$5,999,999

24 SW 4th St #S-4901

Miami FL, 33130
$5,999,999
0%
4 beds
5 Baths
n/a
n/a
297
Faena Residences Miami
Built 2029
$5,999,999

6790 SW 72 STREET

South Miami FL, 33143
$5,999,999
0%
5 beds
4 Baths
3,576 SF
$1,678/SF
480
GRANDIOS SUBDIVISION
Built 2017
$5,999,999

30003 SW Martin Hwy

Okeechobee FL, 34974
$5,999,999
-14.29%
9 beds
3 Baths
910 SF
$6,593/SF
59
N/A
Built 2009
$5,999,999

11011 Marin Street

Coral Gables FL, 33156
$5,999,999
0%
6 beds
4 Baths
5,457 SF
$1,100/SF
6
HAMMOCK OAKS HARBOR SEC 3
Built 2000
$5,999,999

7837 SW 117th St

Pinecrest FL, 33156
$5,999,999
-20%
6 beds
9 Baths
7,271 SF
$825/SF
217
SUNILAND ESTATES 1ST ADDN
Built 2004
$5,999,000

5025 Collins Ave #PH-1

Miami Beach FL, 33140
$5,999,000
-7.64%
4 beds
6 Baths
4,370 SF
$1,373/SF
178
CAPOBELLA CONDO
Built 1998
$5,999,000

1250 Ocean Dr #PH1

Miami Beach FL, 33139
$5,999,000
9.07%
4 beds
4 Baths
2,789 SF
$2,151/SF
138
THE CARLYLE DECO HOTEL CO
Built 1941
$5,999,000

10 Edgewater Dr #Lanai South

Coral Gables FL, 33133
$5,999,000
0%
5 beds
6 Baths
4,500 SF
$1,333/SF
52
The Gables Club
Built 1996