fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 865 to 880 of 27281 Properties.

DOM
 
$6,350,000

915 Palermo Ave #1

Coral Gables FL, 33134
$6,350,000
0%
4 beds
5 Baths
5,299 SF
$1,198/SF
409
Via Veneto
Built 2025
$6,350,000

521 Holiday Dr

Hallandale Beach FL, 33009
$6,350,000
0%
6 beds
7 Baths
5,560 SF
$1,142/SF
35
GOLDEN ISLES ESTATES
Built 2019
$6,350,000

16275 Collins Ave #UPH1

Sunny Isles Beach FL, 33160
$6,350,000
-12.41%
6 beds
7 Baths
4,521 SF
$1,405/SF
182
SAYAN CONDO
Built 2007
$6,350,000

5921 SW 84th St

South Miami FL, 33143
$6,350,000
0%
6 beds
8 Baths
5,920 SF
$1,073/SF
424
SEA VIEW PARK-AMENDED
Built 2025
$6,350,000

4534 Sheridan Ave

Miami Beach FL, 33140
$6,350,000
0%
5 beds
7 Baths
3,746 SF
$1,695/SF
52
SURPRISE LAKE
Built 2025
$6,350,000

100 S Pointe Dr #2208

Miami Beach FL, 33139
$6,350,000
0%
2 beds
3 Baths
1,595 SF
$3,981/SF
255
Continuum South
Built 2002
$6,350,000

4232 E Tradewinds Ave

Lauderdale By The Sea FL, 33308
$6,350,000
0%
5 beds
6 Baths
5,484 SF
$1,158/SF
22
SILVER SHORES-SUB TRACT
Built 2019
$6,340,000

2521 Lincoln Ave

Miami FL, 33133
$6,340,000
0%
5 beds
6 Baths
n/a
n/a
24
OCEAN VIEW HEIGHTS
Built 2026
$6,333,000

1651 Diplomat Pkwy

Hallandale Beach FL, 33009
$6,333,000
-1.55%
5 beds
7 Baths
4,644 SF
$1,364/SF
255
DIPLOMAT GOLF ESTATES
Built 2020
$6,330,000

300 Biscayne Blvd Way #3104

Miami FL, 33131
$6,330,000
0%
4 beds
6 Baths
3,536 SF
$1,790/SF
358
Aston Martin Residences C
Built 2024
$6,300,000

9600 SW 66th St

Miami FL, 33173
$6,300,000
0%
7 beds
7 Baths
4,408 SF
$1,429/SF
284
SUB OF PB 3-169
Built 2020
$6,300,000

1242 NE 81st Ter

Miami FL, 33138
$6,300,000
-9.99%
3 beds
3 Baths
2,083 SF
$3,024/SF
186
BAY CREST SEC 2
Built 1973
$6,300,000

175 SE 25 Rd #2602

Miami FL, 33129
$6,300,000
0%
4 beds
5 Baths
2,752 SF
$2,289/SF
28
Una Residences
Built 2025
$6,295,000

2800 NE 40th St

Fort Lauderdale FL, 33308
$6,295,000
0%
6 beds
7 Baths
8,267 SF
$761/SF
206
CORAL RIDGE COUNTRY CLUB
Built 2005
$6,295,000

1020 Lands End Way

Jupiter FL, 33458
$6,295,000
-3.08%
5 beds
5 Baths
3,385 SF
$1,860/SF
263
CABOT
Built 1925
$6,295,000

550 S Shore Dr

Miami Beach FL, 33141
$6,295,000
0%
4 beds
5 Baths
3,206 SF
$1,964/SF
21
NORMANDY GOLF COURSE SUB
Built 2025