fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 849 to 864 of 27216 Properties.

DOM
 
$6,490,000

137 Sapodilla Dr

Islamorada FL, 33036
$6,490,000
0%
5 beds
6 Baths
5,456 SF
$1,190/SF
27
MATECUMBE SANDY BEACH
Built 2000
$6,490,000

1045 W 47th Ct

Miami Beach FL, 33140
$6,490,000
-12.89%
5 beds
6 Baths
3,750 SF
$1,731/SF
105
NAUTILUS ADDN
Built 2026
$6,477,600

24 SW 4th St #SRL-601

Miami FL, 33131
$6,477,600
0%
3 beds
4 Baths
n/a
n/a
296
Faena Residences Miami
Built 2029
$6,475,000

65 S Palm Ave #1205

Sarasota FL, 34236
$6,475,000
0%
3 beds
4 Baths
3,302 SF
$1,961/SF
146
MIRA MAR
Built 2028
$6,450,000

18975 Collins Ave #4602

Sunny Isles Beach FL, 33160
$6,450,000
0%
4 beds
5 Baths
2,682 SF
$2,405/SF
118
Residences by Armani Casa
Built 2019
$6,450,000

1047 S Southlake Dr

Hollywood FL, 33019
$6,450,000
0%
6 beds
6 Baths
5,586 SF
$1,155/SF
36
HOLLYWOOD LAKES
Built 1996
$6,450,000

175 SE 25 RD #3601

Miami FL, 33129
$6,450,000
0%
4 beds
5 Baths
2,743 SF
$2,351/SF
6
UNA Residences
Built 2026
$6,450,000

501 West Ave #3102

Miami Beach FL, 33139
$6,450,000
-3.01%
3 beds
4 Baths
2,930 SF
$2,201/SF
90
FIVE PARK MIAMI BEACH
Built 2025
$6,450,000

15701 Collins Ave #4701

Sunny Isles Beach FL, 33160
$6,450,000
0%
3 beds
5 Baths
3,080 SF
$2,094/SF
108
Ritz Carlton Residences
Built 2020
$6,449,000

15701 Collins Ave #3101

Sunny Isles Beach FL, 33160
$6,449,000
-7.74%
3 beds
5 Baths
3,080 SF
$2,094/SF
339
RITZ CARLTON
Built 2020
$6,432,500

18801 Collins Avenue #4101

Sunny Isles Beach FL, 33160
$6,432,500
0%
2 beds
4 Baths
2,338 SF
$2,751/SF
268
St Regis Sunny Isles
Built 2029
$6,400,000

175 SE 25 Rd #2802

Miami FL, 33129
$6,400,000
0%
4 beds
5 Baths
2,752 SF
$2,326/SF
79
UNA RESIDENCES
Built 2025
$6,400,000

3983 Kumquat Ave

Miami FL, 33133
$6,400,000
0%
5 beds
7 Baths
n/a
n/a
31
POMONA
Built 2026
$6,399,000

2200 N Ocean Blvd #S1701

Fort Lauderdale FL, 33305
$6,399,000
0%
3 beds
5 Baths
3,301 SF
$1,939/SF
16
Auberge
Built 2018
$6,395,000

760 Woodcrest Rd

Key Biscayne FL, 33149
$6,395,000
0%
5 beds
6 Baths
4,003 SF
$1,598/SF
27
BISCAYNE KEY ESTATES
Built 2024
$6,390,000

1281 Banyan Rd

Boca Raton FL, 33432
$6,390,000
-3.03%
7 beds
9 Baths
5,036 SF
$1,269/SF
155
SPANISH RIVER LAND CO SUB
Built 1935