fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 833 to 848 of 27213 Properties.

DOM
 
$6,500,000

5 Grove Isle #L405

Miami FL, 33133
$6,500,000
0%
3 beds
4 Baths
2,503 SF
$2,597/SF
114
Vita
Built 2025
$6,500,000

849 Harbour Isle Pl

North Palm Beach FL, 33410
$6,500,000
-7.14%
6 beds
7 Baths
7,043 SF
$923/SF
106
Harbour Isles
Built 2003
$6,500,000

1210 95th Street

Bay Harbor Islands FL, 33154
$6,500,000
0%
4 beds
4 Baths
3,363 SF
$1,933/SF
76
BAY HARBOR ISLAND
Built 2008
$6,500,000

3310 Garden Ave

Miami Beach FL, 33140
$6,500,000
0%
6 beds
7 Baths
5,168 SF
$1,258/SF
56
GARDEN SUB AMD PL
Built 1937
$6,500,000

9703 Collins Ave #800

Bal Harbour FL, 33154
$6,500,000
-2.99%
2 beds
2 Baths
2,721 SF
$2,389/SF
50
ST REGIS BAL HARBOUR
Built 2011
$6,500,000

9999 Collins Ave #11J

Bal Harbour FL, 33154
$6,500,000
0%
3 beds
5 Baths
3,670 SF
$1,771/SF
32
BAL HARBOUR TOWER CONDO
Built 1990
$6,500,000

106 Commodore Dr

Jupiter FL, 33477
$6,500,000
0%
4 beds
5 Baths
4,415 SF
$1,472/SF
21
Admirals Cove
Built 1996
$6,500,000

175 SE 25th Road #3602

Miami FL, 33129
$6,500,000
0%
4 beds
5 Baths
2,752 SF
$2,362/SF
31
UNA RESIDENCES
Built 2026
$6,500,000

1221 Anastasia Ave

Coral Gables FL, 33134
$6,500,000
0%
4 beds
6 Baths
3,743 SF
$1,737/SF
174
CORAL GABLE COUNTRY CLUB
Built 2026
$6,500,000

3020 Sorrel Ct

Weston FL, 33331
$6,500,000
0%
5 beds
5 Baths
5,448 SF
$1,193/SF
17
WINDMILL RANCH ESTATES
Built 2026
$6,500,000

20155 NE 38th Ct #2201

Aventura FL, 33180
$6,500,000
0%
4 beds
7 Baths
5,141 SF
$1,264/SF
309
PORTO VITA
Built 2003
$6,500,000

12100 SW 79th Ave

Pinecrest FL, 33156
$6,500,000
-3.7%
7 beds
8 Baths
5,126 SF
$1,268/SF
248
SUNILAND ESTATES
Built 2023
$6,500,000

300 Biscayne Blvd Way #4901E

Miami FL, 33131
$6,500,000
-18.75%
4 beds
7 Baths
3,375 SF
$1,926/SF
56
Aston Martin Residences
Built 2024
$6,499,000

102 24th St #PH-1705

Miami Beach FL, 33139
$6,499,000
0%
3 beds
3 Baths
1,943 SF
$3,345/SF
85
1Hotel
Built 2015
$6,495,900

159 NE 99th St

Miami Shores FL, 33138
$6,495,900
0%
6 beds
6 Baths
n/a
n/a
117
MIAMI SHORES SEC 1 AMD
Built 2026
$6,495,000

3740 NE 29th Ave

Lighthouse Point FL, 33064
$6,495,000
0%
5 beds
7 Baths
5,487 SF
$1,184/SF
80
VENETIAN ISLES 1ST SEC
Built 2025