fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 801 to 816 of 27213 Properties.

DOM
 
$6,800,000

10190 E Bay Harbor Dr Villa #B/B1

Bay Harbor Islands FL, 33154
$6,800,000
0%
6 beds
10 Baths
5,709 SF
$1,191/SF
266
Bay Harbor Villas
Built 2026
$6,800,000

547 NE 57th St

Miami FL, 33137
$6,800,000
0%
5 beds
6 Baths
4,658 SF
$1,460/SF
13
MORNINGSIDE
Built 2026
$6,800,000

155 San Souci Dr

Coral Gables FL, 33133
$6,800,000
-9.33%
5 beds
5 Baths
4,494 SF
$1,513/SF
162
SANS SOUCI CORR PL OF 2ND
Built 2003
$6,800,000

1000 Biscayne Blvd #2702

Miami FL, 33132
$6,800,000
0%
4 beds
5 Baths
4,600 SF
$1,478/SF
41
ONE THOUSAND MUSEUM
Built 2019
$6,799,000

102 24th St #PH-1703

Miami Beach FL, 33139
$6,799,000
0%
3 beds
4 Baths
2,203 SF
$3,086/SF
85
1 Hotel
Built 2015
$6,795,000

6175 SW 128th Street

Pinecrest FL, 33156
$6,795,000
-5.56%
6 beds
7 Baths
6,530 SF
$1,041/SF
116
TOWN & RANCH ESTS
Built 2020
$6,790,000

12401 SW 45th St

Miami FL, 33175
$6,790,000
0%
8 beds
11 Baths
9,196 SF
$738/SF
11
BIRD ROAD FARMSITES
Built 2020
$6,750,000

1643 Brickell Avenue #2902

Miami FL, 33129
$6,750,000
0%
4 beds
6 Baths
5,730 SF
$1,178/SF
163
SANTA MARIA
Built 1997
$6,750,000

300 Biscayne Blvd Way #1901

Miami FL, 33131
$6,750,000
-2.88%
5 beds
6 Baths
3,560 SF
$1,896/SF
146
Aston Martin Residences
Built 2024
$6,750,000

1253 Sorolla Ave

Coral Gables FL, 33134
$6,750,000
0%
6 beds
7 Baths
6,492 SF
$1,040/SF
35
CORAL GABLES SEC E
Built 2002
$6,750,000

14100 Old Cutler Rd

Palmetto Bay FL, 33158
$6,750,000
0%
7 beds
9 Baths
7,230 SF
$934/SF
56
FARMERS ACRES
Built 2026
$6,750,000

3584 Saint Gaudens Rd

Miami FL, 33133
$6,750,000
0%
1 beds
1 Baths
1,550 SF
$4,355/SF
24
THE MOORINGS PB 31-52
Built 1950
$6,750,000

5800 La Gorce Dr

Miami Beach FL, 33140
$6,750,000
-3.57%
5 beds
5 Baths
3,741 SF
$1,804/SF
181
BEACH VIEW ADDN
Built 1929
$6,700,000

109 Columbus Dr

Islamorada FL, 33036
$6,700,000
0%
4 beds
5 Baths
n/a
n/a
230
Mat Ocean View
Built 1922
$6,700,000

5940 SW 100th Ter

Pinecrest FL, 33156
$6,700,000
-9.46%
7 beds
8 Baths
n/a
n/a
113
POINSETTIA ESTATES
Built 2026
$6,700,000

1231 101st St

Bay Harbor Islands FL, 33154
$6,700,000
3.55%
6 beds
8 Baths
3,239 SF
$2,069/SF
372
BAY HARBOR ISLAND
Built 1955