fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 785 to 800 of 27212 Properties.

DOM
 
$6,900,000

110 Hampton Ln

Key Biscayne FL, 33149
$6,900,000
0%
6 beds
7 Baths
3,550 SF
$1,944/SF
189
TROPICAL ISLE HOMES SUB 4
Built 2025
$6,900,000

418 Sunset Dr

Hallandale Beach FL, 33009
$6,900,000
0%
6 beds
6 Baths
5,793 SF
$1,191/SF
212
GOLDEN ISLES SEC
Built 2020
$6,900,000

19050 SW 194th Ave

Miami FL, 33187
$6,900,000
2.99%
4 beds
3 Baths
6,667 SF
$1,035/SF
29
redlands
Built 1997
$6,900,000

7000 Robles St

Coral Gables FL, 33143
$6,900,000
-4.17%
5 beds
6 Baths
4,429 SF
$1,558/SF
164
COCOPLUM SEC 1
Built 1979
$6,900,000

12575 Pine Needle Ln

Pinecrest FL, 33156
$6,900,000
0%
9 beds
10 Baths
8,136 SF
$848/SF
13
TOWN & RANCH ESTS
Built 2007
$6,900,000

5250 SW 62nd Ave

Miami FL, 33155
$6,900,000
0%
5 beds
4 Baths
4,246 SF
$1,625/SF
7
SOUTH MIAMI
Built 1948
$6,900,000

12991 Lerida St

Coral Gables FL, 33156
$6,900,000
0%
4 beds
5 Baths
3,668 SF
$1,881/SF
42
CORAL BAY SEC C
Built 2008
$6,900,000

620 Solar Isle Dr

Fort Lauderdale FL, 33301
$6,900,000
0%
4 beds
6 Baths
3,949 SF
$1,747/SF
37
RIVIERA Isles
Built 2025
$6,895,000

540 Lido Dr

Fort Lauderdale FL, 33301
$6,895,000
0%
4 beds
5 Baths
5,973 SF
$1,154/SF
29
CORAL ISLES
Built 1991
$6,870,000

445 Ridgewood Rd

Key Biscayne FL, 33149
$6,870,000
-5.22%
5 beds
6 Baths
3,688 SF
$1,863/SF
178
TROPICAL ISLE HOMES SUB 1
Built 2021
$6,870,000

833 Harbour Isle Place

North Palm Beach FL, 33410
$6,870,000
-1.79%
4 beds
7 Baths
6,777 SF
$1,014/SF
125
Harbour Isles
Built 2003
$6,867,000

24 SW 4th St #S-6305

Miami FL, 33130
$6,867,000
0%
2 beds
4 Baths
n/a
n/a
296
Faena Residences Miami
Built 2029
$6,850,000

18501 Collins Ave #704

Sunny Isles Beach FL, 33160
$6,850,000
0%
4 beds
6 Baths
3,252 SF
$2,106/SF
101
TURNBERRY OCEAN CLUB
Built 2020
$6,850,000

8000 Los Pinos Blvd

Coral Gables FL, 33143
$6,850,000
-2.14%
5 beds
6 Baths
6,938 SF
$987/SF
142
COCOPLUM SEC 1
Built 1991
$6,850,000

6025 SW 108th St

Pinecrest FL, 33156
$6,850,000
0%
5 beds
8 Baths
8,754 SF
$782/SF
78
WILLIES WOODS
Built 2007
$6,825,000

11791 NW 6th Pl

Plantation FL, 33325
$6,825,000
0%
6 beds
9 Baths
n/a
n/a
16
FLA FRUIT LANDS CO
Built 2023