fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 753 to 768 of 27201 Properties.

DOM
 
$6,995,000

9601 Collins Ave #T3

Bal Harbour FL, 33154
$6,995,000
6.02%
3 beds
5 Baths
4,044 SF
$1,730/SF
106
MAJESTIC TOWER
Built 1998
$6,995,000

2951 Lake Ridge Ln

Weston FL, 33332
$6,995,000
0%
8 beds
9 Baths
10,285 SF
$680/SF
2
ESTATES OF SWAN LAKE
Built 2006
$6,995,000

3232 Emathla St

Miami FL, 33133
$6,995,000
0%
6 beds
7 Baths
5,721 SF
$1,223/SF
13
JOHN T PEACOCK EST
Built 2017
$6,995,000

1379 NE 104th St

Miami Shores FL, 33138
$6,995,000
-6.67%
4 beds
5 Baths
4,938 SF
$1,417/SF
71
RIVER BAY PARK ADDN
Built 2026
$6,990,000

11001 SW 74th Ave

Pinecrest FL, 33156
$6,990,000
45.63%
4 beds
4 Baths
n/a
n/a
148
KENDALL PARK ESTATES
Built 2025
$6,990,000

16901 Collins Ave #805

Sunny Isles Beach FL, 33160
$6,990,000
0%
4 beds
6 Baths
3,027 SF
$2,309/SF
218
Jade Signature
Built 2018
$6,990,000

9840 SW 73rd Ct

Pinecrest FL, 33156
$6,990,000
0%
6 beds
8 Baths
6,841 SF
$1,022/SF
160
HILLMONT
Built 2026
$6,990,000

5701 N Bay Rd

Miami Beach FL, 33140
$6,990,000
0%
4 beds
5 Baths
3,623 SF
$1,929/SF
37
LA GORCE GOLF SUB
Built 2021
$6,990,000

215 S Shore Dr

Miami FL, 33133
$6,990,000
-5.54%
6 beds
6 Baths
4,626 SF
$1,511/SF
89
BAY HEIGHTS
Built 2025
$6,990,000

11111 Killian Park Rd

Pinecrest FL, 33156
$6,990,000
0%
6 beds
8 Baths
8,646 SF
$808/SF
90
KILLIAN PARK
Built 2005
$6,990,000

851 NE 1st Ave #PH 5500

Miami FL, 33132
$6,990,000
0%
4 beds
6 Baths
4,375 SF
$1,598/SF
398
PARAMOUNT MIAMI WORLDCENT
Built 2019
$6,980,000

10295 COLLINS AV #1202

Bal Harbour FL, 33154
$6,980,000
74.98%
2 beds
2 Baths
1,913 SF
$3,649/SF
4460
RITZ
Built 2007
$6,975,000

815 NE 76th St

Miami FL, 33138
$6,975,000
0%
4 beds
4 Baths
3,309 SF
$2,108/SF
20
BELLE MEADE REV PL
Built 2020
$6,975,000

9111 Collins Ave #N-322

Surfside FL, 33154
$6,975,000
-3.79%
2 beds
3 Baths
2,317 SF
$3,010/SF
154
THE SURF CLUB
Built 2017
$6,950,000

3701 NE 26th Ave

Lighthouse Point FL, 33064
$6,950,000
-4.14%
3 beds
5 Baths
3,122 SF
$2,226/SF
492
VENETIAN ISLES 1ST SEC
Built 2022
$6,950,000

743 Almeria Ave

Coral Gables FL, 33134
$6,950,000
0%
4 beds
5 Baths
4,250 SF
$1,635/SF
63
CORAL GABLES BILTMORE SEC
Built 2023