fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 769 to 784 of 27281 Properties.

DOM
 
$6,950,000

685 Harbor Ln

Key Biscayne FL, 33149
$6,950,000
0%
5 beds
6 Baths
5,421 SF
$1,282/SF
29
BISCAYNE KEY ESTATES
Built 2001
$6,950,000

17749 Collins Ave #3501

Sunny Isles Beach FL, 33160
$6,950,000
-16.25%
4 beds
7 Baths
4,609 SF
$1,508/SF
478
Mansions of Acqualina
Built 2015
$6,900,000

13050 SW 103 Ave

Miami FL, 33176
$6,900,000
0%
6 beds
8 Baths
9,600 SF
$719/SF
266
Bobby Estate Homes
Built 2025
$6,900,000

18555 Collins Ave #3505

Sunny Isles Beach FL, 33160
$6,900,000
-13.21%
4 beds
5 Baths
3,555 SF
$1,941/SF
177
Porsche Design Tower
Built 2016
$6,900,000

102 24th St #1119

Miami Beach FL, 33139
$6,900,000
0%
3 beds
3 Baths
1,952 SF
$3,535/SF
105
1 Hotel & Homes
Built 2015
$6,900,000

1117 Bella Vista Ave

Coral Gables FL, 33156
$6,900,000
-7.88%
5 beds
4 Baths
4,576 SF
$1,508/SF
431
CORAL BAY SEC D
Built 1972
$6,900,000

1930 Bay Dr #4

Miami Beach FL, 33141
$6,900,000
0%
3 beds
4 Baths
2,210 SF
$3,122/SF
70
Cosabella On The Bay
Built 2023
$6,900,000

7269 SW 54th Ave

Unincorporated Dade County FL, 33143
$6,900,000
0%
5 beds
7 Baths
n/a
n/a
66
HIGH PINES REV PLAT OF 2N
Built 2027
$6,900,000

18201 E Collins Ave #TS1

Sunny Isles Beach FL, 33160
$6,900,000
0%
6 beds
5 Baths
5,727 SF
$1,205/SF
71
Trump Royale
Built 2009
$6,900,000

5 Grove Isle Dr #L205

Miami FL, 33133
$6,900,000
0%
3 beds
4 Baths
2,608 SF
$2,646/SF
59
Vita at Grove Isle
Built 2026
$6,900,000

430 Grand Bay Dr #801

Key Biscayne FL, 33149
$6,900,000
0%
2 beds
4 Baths
3,950 SF
$1,747/SF
58
Grand Bay
Built 1999
$6,900,000

511 San Marco Dr

Fort Lauderdale FL, 33301
$6,900,000
-10.33%
5 beds
5 Baths
5,288 SF
$1,305/SF
378
CORAL ISLES
Built 1999
$6,900,000

18501 Collins Ave #1804 Ready

Sunny Isles Beach FL, 33160
$6,900,000
-8%
4 beds
6 Baths
3,625 SF
$1,903/SF
415
TURNBERRY OCEAN CLUB
Built 2021
$6,900,000

110 Hampton Ln

Key Biscayne FL, 33149
$6,900,000
0%
6 beds
7 Baths
3,550 SF
$1,944/SF
190
TROPICAL ISLE HOMES SUB 4
Built 2025
$6,900,000

418 Sunset Dr

Hallandale Beach FL, 33009
$6,900,000
0%
6 beds
6 Baths
5,793 SF
$1,191/SF
213
GOLDEN ISLES SEC
Built 2020
$6,900,000

19050 SW 194th Ave

Miami FL, 33187
$6,900,000
2.99%
4 beds
3 Baths
6,667 SF
$1,035/SF
30
redlands
Built 1997