fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 737 to 752 of 27281 Properties.

DOM
 
$7,000,000

700 NE 26th Ter #PH-02

Miami FL, 33137
$7,000,000
-28.21%
5 beds
7 Baths
6,834 SF
$1,024/SF
331
Missoni Baia
Built 2023
$6,999,000

5100 SW 86th St

Miami FL, 33143
$6,999,000
-10.84%
6 beds
5 Baths
6,580 SF
$1,064/SF
269
KINGSLEYS SUB
Built 2001
$6,999,000

215 Palm Ave

Miami Beach FL, 33139
$6,999,000
-6.68%
4 beds
6 Baths
6,626 SF
$1,056/SF
32
RIVIERA 1ST & 2ND ADDN AM
Built 2004
$6,999,000

1710 S Miami Ave

Miami FL, 33129
$6,999,000
0%
7 beds
8 Baths
7,534 SF
$929/SF
101
HOLLEMAN PARK
Built 2007
$6,998,000

5343 Orduna Dr

Coral Gables FL, 33146
$6,998,000
-4.11%
6 beds
5 Baths
3,950 SF
$1,772/SF
127
CG RIVIERA SEC 3 REV
Built 1951
$6,998,000

18501 Collins Ave #4304

Sunny Isles Beach FL, 33160
$6,998,000
-4.78%
4 beds
6 Baths
3,252 SF
$2,152/SF
64
TURNBERRY OCEAN CLUB
Built 2020
$6,995,000

18501 Collins Av #1501

Sunny Isles Beach FL, 33160
$6,995,000
-4.83%
4 beds
6 Baths
3,252 SF
$2,151/SF
200
Turnberry Ocean Club
Built 2020
$6,995,000

17875 Collins Ave #4103

Sunny Isles Beach FL, 33160
$6,995,000
0%
4 beds
5 Baths
4,415 SF
$1,584/SF
100
ACQUALINA OCEAN RESIDENCE
Built 2006
$6,995,000

1000 Biscayne Blvd #3502

Miami FL, 33132
$6,995,000
-9.74%
4 beds
5 Baths
4,600 SF
$1,521/SF
275
ZAHA HADID 1000 MUSEUM
Built 2019
$6,995,000

2627 S Bayshore Dr #2904

Miami FL, 33133
$6,995,000
0%
3 beds
4 Baths
2,640 SF
$2,650/SF
54
Grovenor House
Built 2006
$6,995,000

501 Hibiscus Dr

Hallandale Beach FL, 33009
$6,995,000
0%
5 beds
4 Baths
7,016 SF
$997/SF
78
GOLDEN ISLES SEC
Built 1980
$6,995,000

1161 Stillwater Dr

Miami Beach FL, 33141
$6,995,000
-4.11%
4 beds
3 Baths
3,289 SF
$2,127/SF
98
BISCAYNE BEACH-2ND ADDN
Built 2026
$6,995,000

3764 Carmen Ct

Miami FL, 33133
$6,995,000
0%
5 beds
5 Baths
3,749 SF
$1,866/SF
198
FOUR-WAY LODGE ESTATES
Built 2019
$6,995,000

4100 Pinta Ct

Coral Gables FL, 33146
$6,995,000
0%
4 beds
4 Baths
4,420 SF
$1,583/SF
14
CORAL GABLES COUNTRY CLUB
Built 2024
$6,995,000

9601 Collins Ave #T3

Bal Harbour FL, 33154
$6,995,000
6.02%
3 beds
5 Baths
4,044 SF
$1,730/SF
107
MAJESTIC TOWER
Built 1998
$6,995,000

2951 Lake Ridge Ln

Weston FL, 33332
$6,995,000
0%
8 beds
9 Baths
10,285 SF
$680/SF
3
ESTATES OF SWAN LAKE
Built 2006