fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 705 to 720 of 27189 Properties.

DOM
 
$7,395,000

1500 S Treasure Dr

North Bay Village FL, 33141
$7,395,000
4.23%
4 beds
3 Baths
4,232 SF
$1,747/SF
155
TREASURE ISLAND
Built 1950
$7,390,000

14200 Farmer Rd

Palmetto Bay FL, 33158
$7,390,000
2.78%
7 beds
10 Baths
10,274 SF
$719/SF
223
FARMERS ACRES
Built 1982
$7,389,000

18975 Collins Ave #2000

Sunny Isles Beach FL, 33160
$7,389,000
2.78%
4 beds
6 Baths
3,157 SF
$2,341/SF
829
Armani Casa
Built 2019
$7,350,000

17901 Collins Ave #1002

Sunny Isles Beach FL, 33160
$7,350,000
-3.92%
4 beds
5 Baths
3,287 SF
$2,236/SF
150
Estates at Acqualina
Built 2022
$7,350,000

7370 Vistalmar St

Coral Gables FL, 33143
$7,350,000
-12.5%
5 beds
6 Baths
5,230 SF
$1,405/SF
163
COCOPLUM SEC 1
Built 2000
$7,300,000

4800 Bay Point Rd

Miami FL, 33137
$7,300,000
0%
4 beds
5 Baths
3,180 SF
$2,296/SF
30
BAY POINT
Built 1972
$7,300,000

17749 Collins Ave #802

Sunny Isles Beach FL, 33160
$7,300,000
0%
4 beds
7 Baths
4,609 SF
$1,584/SF
275
Mansions at Acqualina
Built 2015
$7,299,000

1002 Snapper Ln

Key Largo FL, 33037
$7,299,000
0%
5 beds
5 Baths
3,490 SF
$2,091/SF
45
SUNRISE POINT REV RESUBD
Built 2026
$7,299,000

2625 SW 148th Ave

Davie FL, 33331
$7,299,000
0%
8 beds
6 Baths
6,380 SF
$1,144/SF
79
FLA FRUIT LANDS CO SUB NO
Built 2022
$7,299,000

9076 SW 59th Ct

Pinecrest FL, 33156
$7,299,000
-3.96%
8 beds
9 Baths
8,277 SF
$882/SF
102
I P T SUB
Built 2004
$7,299,000

18501 Collins Ave #2504

Sunny Isles Beach FL, 33160
$7,299,000
0%
4 beds
6 Baths
3,252 SF
$2,244/SF
43
Turnberry Ocean Club
Built 2020
$7,250,000

7218 SW 102nd St

Pinecrest FL, 33156
$7,250,000
-7.05%
7 beds
8 Baths
6,541 SF
$1,108/SF
129
FLAGLER GROVE ESTATES SEC
Built 2016
$7,250,000

12220 Rock Garden Ln

Pinecrest FL, 33156
$7,250,000
-3.01%
7 beds
6 Baths
6,065 SF
$1,195/SF
45
TOWN & RANCH ESTS
Built 2018
$7,250,000

1815 Fairhaven Pl

Miami FL, 33133
$7,250,000
-3.33%
4 beds
4 Baths
3,665 SF
$1,978/SF
202
FAIRHAVEN
Built 2010
$7,249,999

11400 SW 67th Ave

Pinecrest FL, 33156
$7,249,999
0%
7 beds
8 Baths
8,417 SF
$861/SF
65
OAKRIDGE ESTATES REV
Built 2007
$7,233,000

1380 S Ocean Blvd #1001

Pompano Beach FL, 33062
$7,233,000
1.4%
4 beds
5 Baths
3,804 SF
$1,901/SF
545
THE RITZ-CARLTON RESIDENC
Built 2025