fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 689 to 704 of 27189 Properties.

DOM
 
$7,500,000

801 S Pointe Dr #PH602

Miami Beach FL, 33139
$7,500,000
-5.66%
3 beds
4 Baths
2,778 SF
$2,700/SF
225
MAREA CONDO
Built 2015
$7,500,000

4430 Nautilus Dr

Miami Beach FL, 33140
$7,500,000
0%
6 beds
7 Baths
4,501 SF
$1,666/SF
601
NAUTILUS EXTENSION 2ND
Built 2026
$7,500,000

12175 SW 45th St

Miami FL, 33175
$7,500,000
0%
8 beds
9 Baths
6,665 SF
$1,125/SF
226
BIRD ROAD FARMSITES
Built 2022
$7,500,000

6520 San Vicente St

Coral Gables FL, 33146
$7,500,000
150.08%
6 beds
7 Baths
1,546 SF
$4,851/SF
164
CORAL GABLES RIVIERA SEC
Built 2027
$7,499,000

1970 NE 119th Rd

North Miami FL, 33181
$7,499,000
-2.61%
6 beds
7 Baths
4,854 SF
$1,545/SF
129
SAN SOUCI ESTATES
Built 2018
$7,499,000

17749 Collins Ave #3101

Sunny Isles Beach FL, 33160
$7,499,000
0%
3 beds
7 Baths
4,609 SF
$1,627/SF
659
Mansions of Acqualina
Built 2015
$7,498,000

18975 Collins Ave #5200

Sunny Isles Beach FL, 33160
$7,498,000
0%
4 beds
6 Baths
3,481 SF
$2,154/SF
14
Residences By Armani Casa
Built 2020
$7,495,000

1000 Biscayne Blvd #3902

Miami FL, 33132
$7,495,000
0%
4 beds
6 Baths
4,600 SF
$1,629/SF
150
ONE THOUSAND MUSEUM
Built 2019
$7,495,000

1000 Biscayne Blvd #LPH 4901

Miami FL, 33132
$7,495,000
0%
4 beds
6 Baths
4,876 SF
$1,537/SF
190
1000 Museum
Built 2019
$7,495,000

480 Ocean Blvd

Golden Beach FL, 33160
$7,495,000
-6.25%
6 beds
7 Baths
7,249 SF
$1,034/SF
147
GOLDEN BEACH SEC B
Built 2015
$7,495,000

1000 Biscayne Blvd #2402

Miami FL, 33132
$7,495,000
0%
4 beds
5 Baths
4,600 SF
$1,629/SF
275
ONE THOUSAND MUSEUM CONDO
Built 2019
$7,490,000

7700 SW 50th Ct

Miami FL, 33143
$7,490,000
0%
6 beds
7 Baths
5,804 SF
$1,290/SF
62
RANCHO VILLAS 1ST ADDN
Built 2025
$7,477,800

249 NE 3 ST #6101

Miami FL, 33132
$7,477,800
0%
4 beds
5 Baths
3,256 SF
$2,297/SF
121
Waldorf Astoria Residence
Built 2028
$7,475,000

2627 S Bayshore Dr #2801

Miami FL, 33133
$7,475,000
-3.86%
3 beds
4 Baths
4,370 SF
$1,711/SF
259
Grovenor House
Built 2006
$7,436,900

1420 S Miami Ave #6601

Miami FL, 33130
$7,436,900
0%
4 beds
5 Baths
3,464 SF
$2,147/SF
184
CIPRIANI
Built 2026
$7,400,000

4560 Prairie Ave

Miami Beach FL, 33140
$7,400,000
0%
5 beds
5 Baths
4,416 SF
$1,676/SF
59
NAUTILUS ADDN
Built 1949