fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 673 to 688 of 27189 Properties.

DOM
 
$7,605,900

1420 South Miami Ave #7301

Miami FL, 33130
$7,605,900
0%
4 beds
5 Baths
3,464 SF
$2,196/SF
245
1420 South Miami Avenue
Built 2028
$7,600,000

17901 Collins Ave #2602

Sunny Isles Beach FL, 33160
$7,600,000
-2.56%
4 beds
5 Baths
2,987 SF
$2,544/SF
175
ESTATES AT ACQUALINA
Built 2022
$7,600,000

18975 Collins Ave #4800

Sunny Isles Beach FL, 33160
$7,600,000
0%
4 beds
6 Baths
3,438 SF
$2,211/SF
28
Residences by Armani Casa
Built 2019
$7,600,000

3220 NE 165th St

North Miami Beach FL, 33160
$7,600,000
-5%
4 beds
5 Baths
4,257 SF
$1,785/SF
164
EASTERN SHORES 1ST ADDN
Built 2001
$7,590,000

741 Harbor Dr

Key Biscayne FL, 33149
$7,590,000
0%
6 beds
7 Baths
4,043 SF
$1,877/SF
63
BISCAYNE KEY ESTATES
Built 2016
$7,590,000

15701 Collins Ave #2005

Sunny Isles Beach FL, 33160
$7,590,000
0%
4 beds
6 Baths
3,204 SF
$2,369/SF
26
Ritz Carlton
Built 2020
$7,575,000

4701 N Meridian Ave #627

Miami Beach FL, 33140
$7,575,000
0%
3 beds
4 Baths
3,835 SF
$1,975/SF
20
Ritz-Carlton Residences
Built 2019
$7,575,000

12880 N Bayshore Dr

North Miami FL, 33181
$7,575,000
0%
5 beds
4 Baths
4,956 SF
$1,528/SF
98
CORONADO HARBOR
Built 2021
$7,572,000

2835 Tigertail Ave. #TH 05

Coconut Grove FL, 33133
$7,572,000
0%
4 beds
5 Baths
3,786 SF
$2,000/SF
28
The WELL Coconut Grove
Built 2028
$7,550,000

4041 S Le Jeune Rd

Miami FL, 33146
$7,550,000
-5.03%
5 beds
6 Baths
4,208 SF
$1,794/SF
52
UTOPIA
Built 2024
$7,541,000

2835 Tigertail #705UW

Coconut Grove FL, 33133
$7,541,000
0%
4 beds
5 Baths
3,387 SF
$2,226/SF
16
THE WELL Coconut Grove
Built 2026
$7,500,000

18501 Collins Ave #1104

Sunny Isles Beach FL, 33160
$7,500,000
0%
4 beds
6 Baths
3,252 SF
$2,306/SF
275
Turnberry Ocean Club
Built 2020
$7,500,000

17301 SW 52nd Ct

Southwest Ranches FL, 33331
$7,500,000
0%
6 beds
9 Baths
n/a
n/a
226
FLA FRUIT LANDS CO SUB NO
Built 2024
$7,500,000

1000 Biscayne Blvd #3201

Miami FL, 33132
$7,500,000
0%
4 beds
6 Baths
4,600 SF
$1,630/SF
64
ONE THOUSAND MUSEUM
Built 2019
$7,500,000

1670 Daytonia Rd

Miami Beach FL, 33141
$7,500,000
0%
4 beds
4 Baths
3,625 SF
$2,069/SF
454
BISCAYNE POINT
Built 1949
$7,500,000

11 Century Ln

Miami Beach FL, 33139
$7,500,000
0%
3 beds
5 Baths
n/a
n/a
17
BELLE ISLE VILLAS
Built 2024