fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 721 to 736 of 27189 Properties.

DOM
 
$7,200,000

1319 Seminole Dr

Fort Lauderdale FL, 33304
$7,200,000
0%
7 beds
9 Baths
7,325 SF
$983/SF
185
BEACH WAY HEIGHTS UNIT
Built 1952
$7,200,000

17901 Collins Ave #1803

Sunny Isles Beach FL, 33160
$7,200,000
0%
4 beds
5 Baths
2,987 SF
$2,410/SF
11
The Estates at Acqualina
Built 2022
$7,200,000

1300 Monad Ter #1A

Miami Beach FL, 33139
$7,200,000
-7.4%
3 beds
4 Baths
3,107 SF
$2,317/SF
77
Monad Terrace
Built 2021
$7,195,000

7130 Lemon Grass Dr

Parkland FL, 33076
$7,195,000
-8.92%
6 beds
7 Baths
6,851 SF
$1,050/SF
84
PARKLAND GOLF & COUNTRY C
Built 2018
$7,175,000

4550 N Jefferson Ave

Miami Beach FL, 33140
$7,175,000
0%
5 beds
6 Baths
4,000 SF
$1,794/SF
5
NAUTILUS EXTENSION 4TH
Built 2026
$7,175,000

7901 SW 120th St

Pinecrest FL, 33156
$7,175,000
0%
7 beds
8 Baths
6,138 SF
$1,169/SF
31
SUNILAND ESTATES 1ST ADDN
Built 2026
$7,169,900

1420 S Miami Ave. #7204

Miami FL, 33130
$7,169,900
0%
4 beds
5 Baths
3,465 SF
$2,069/SF
220
CIPRIANI RESIDENCES
Built 2026
$7,150,000

9705 Collins Ave #903N

Bal Harbour FL, 33154
$7,150,000
-4.67%
3 beds
4 Baths
2,840 SF
$2,518/SF
246
St. Regis Bal Hrbour
Built 2011
$7,143,900

1420 S Miami Avenue #7004

Miami FL, 33130
$7,143,900
0%
4 beds
5 Baths
n/a
n/a
280
CIPRIANI RESIDENCES MIAMI
Built 2026
$7,128,716

1400 Biscayne Boulevard #PH-5202

Miami FL, 33132
$7,128,716
13.14%
4 beds
5 Baths
3,772 SF
$1,890/SF
959
Casa Bella Residences
Built 2026
$7,100,000

1000 Biscayne Blvd #3701

Miami FL, 33132
$7,100,000
-1.39%
4 beds
6 Baths
4,600 SF
$1,543/SF
714
ONE THOUSAND MUSEUM
Built 2019
$7,100,000

5757 Collins Ave #PH-4

Miami Beach FL, 33140
$7,100,000
-8.97%
4 beds
7 Baths
6,870 SF
$1,033/SF
301
LEXCELLENCE CONDO
Built 1991
$7,100,000

88 SW 7th St #PH4301

Miami FL, 33130
$7,100,000
0%
4 beds
6 Baths
4,021 SF
$1,766/SF
14
RISE BRICKELL CITY CENTRE
Built 2016
$7,099,000

239 Tavernier Dr

Tavernier FL, 33070
$7,099,000
-5.35%
5 beds
4 Baths
3,026 SF
$2,346/SF
192
LARGO BEACH
Built 2023
$7,000,000

611 N Greenway Dr

Coral Gables FL, 33134
$7,000,000
0%
4 beds
4 Baths
3,839 SF
$1,823/SF
213
CORAL GABLES SEC B
Built 1925
$7,000,000

9705 Collins Ave #1402N

Bal Harbour FL, 33154
$7,000,000
-2.78%
3 beds
4 Baths
3,128 SF
$2,238/SF
219
St. Regis Bal Harbour
Built 2011