fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 817 to 832 of 27281 Properties.

DOM
 
$6,695,000

6700 SW 132nd St

Pinecrest FL, 33156
$6,695,000
0%
6 beds
6 Baths
9,454 SF
$708/SF
58
MARTIN BROS LUDLAM ACRES
Built 2019
$6,670,000

9703 Collins Ave #600

Bal Harbour FL, 33154
$6,670,000
-0.3%
3 beds
4 Baths
2,721 SF
$2,451/SF
44
St. Regis Bal Harbour
Built 2011
$6,655,200

300 N Biscayne Blvd #7501

Miami FL, 33132
$6,655,200
4.63%
3 beds
4 Baths
2,502 SF
$2,660/SF
851
WALDORF ASTORIA RES MIAMI
Built 2027
$6,600,000

710 NE 29th Street #3901

Miami FL, 33137
$6,600,000
0.76%
4 beds
5 Baths
2,981 SF
$2,214/SF
336
VILLA MIAMI
Built 2027
$6,600,000

1011 W 48th St #8

Miami Beach FL, 33140
$6,600,000
-30.52%
4 beds
5 Baths
5,154 SF
$1,281/SF
59
Ritz-Carlton Residences
Built 2022
$6,600,000

2050 S Hibiscus Dr

North Miami FL, 33181
$6,600,000
-2.94%
6 beds
5 Baths
4,441 SF
$1,486/SF
88
KEYSTONE POINT SEC 2
Built 2022
$6,596,000

13440 Sw 36 Ct

Davie FL, 33330
$6,596,000
0%
6 beds
7 Baths
n/a
n/a
228
HICKS ESTATES
Built 2025
$6,595,000

6785 SW 99th Ter

Pinecrest FL, 33156
$6,595,000
0%
6 beds
8 Baths
4,619 SF
$1,428/SF
10
JAYCO SUB
Built 2025
$6,575,000

1092 N Venetian Dr

Miami FL, 33139
$6,575,000
0%
4 beds
5 Baths
3,650 SF
$1,801/SF
2
BISCAYNE ISLAND RESUB
Built 2024
$6,555,555

18501 Collins Ave #501

Sunny Isles Beach FL, 33160
$6,555,555
0%
4 beds
6 Baths
3,625 SF
$1,808/SF
15
TURNBERRY OCEAN CLUB
Built 2020
$6,550,000

102 24th St #1040

Miami Beach FL, 33139
$6,550,000
0%
3 beds
3 Baths
2,092 SF
$3,131/SF
46
1 Hotel & Homes South Bea
Built 2015
$6,550,000

520 NE 53rd St

Miami FL, 33137
$6,550,000
0%
6 beds
6 Baths
n/a
n/a
17
BAYSHORE PLAZA UNIT NO 6
Built 2026
$6,550,000

300 Biscayne Blvd Way #4604

Miami FL, 33131
$6,550,000
-4.52%
3 beds
6 Baths
3,536 SF
$1,852/SF
626
Aston Martin Residences
Built 2024
$6,500,000

1000 S Shore Dr

Miami Beach FL, 33141
$6,500,000
0%
3 beds
2 Baths
2,403 SF
$2,705/SF
148
NORMANDY GOLF COURSE
Built 1958
$6,500,000

5 Grove Isle #L405

Miami FL, 33133
$6,500,000
0%
3 beds
4 Baths
2,503 SF
$2,597/SF
115
Vita
Built 2025
$6,500,000

849 Harbour Isle Pl

North Palm Beach FL, 33410
$6,500,000
-7.14%
6 beds
7 Baths
7,043 SF
$923/SF
107
Harbour Isles
Built 2003