fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 881 to 896 of 27217 Properties.

DOM
 
$6,295,000

1020 Lands End Way

Jupiter FL, 33458
$6,295,000
-3.08%
5 beds
5 Baths
3,385 SF
$1,860/SF
262
CABOT
Built 1925
$6,295,000

550 S Shore Dr

Miami Beach FL, 33141
$6,295,000
0%
4 beds
5 Baths
3,206 SF
$1,964/SF
20
NORMANDY GOLF COURSE SUB
Built 2025
$6,250,000

18555 Collins Ave #4203

Sunny Isles Beach FL, 33160
$6,250,000
0%
3 beds
5 Baths
3,130 SF
$1,997/SF
476
Porsche Design Tower
Built 2016
$6,250,000

10141 E Bay Harbor Drive #506

Bay Harbor Islands FL, 33154
$6,250,000
0%
4 beds
5 Baths
3,421 SF
$1,827/SF
24
BAY HARBOR TOWERS
Built 2026
$6,250,000

5261 NE 5th Ave

Miami FL, 33137
$6,250,000
-3.85%
5 beds
6 Baths
4,142 SF
$1,509/SF
73
BAYSHORE PLAZA UNIT NO 6
Built 2026
$6,250,000

3485 N Meridian Ave

Miami Beach FL, 33140
$6,250,000
0%
3 beds
2 Baths
2,104 SF
$2,971/SF
17
GARDEN SUB AMD PL
Built 1951
$6,250,000

6201 SW 96th St

Pinecrest FL, 33156
$6,250,000
0%
6 beds
9 Baths
6,624 SF
$944/SF
52
UNPLATTED
Built 1961
$6,250,000

11481 SW 93 St

Miami FL, 33176
$6,250,000
2.46%
5 beds
7 Baths
4,911 SF
$1,273/SF
92
SO MIAMI GDN HEIGHTS
Built 2026
$6,250,000

#511+512

Bay Harbor Islands FL, 33154
$6,250,000
-8.42%
7 beds
8 Baths
4,565 SF
$1,369/SF
31
LA BAIA BAY HARBOR ISLAN
Built 2026
$6,250,000

11331 Avery Rd

Palm Beach Gardens FL, 33410
$6,250,000
-3.85%
5 beds
8 Baths
5,020 SF
$1,245/SF
45
Pirates Cove
Built 2026
$6,245,000

100 S Pointe Dr #2407

Miami Beach FL, 33139
$6,245,000
0%
2 beds
3 Baths
1,757 SF
$3,554/SF
129
CONTINUUM ON SOUTH BEACH
Built 2002
$6,245,000

8800 SW 57 Ave

Pinecrest FL, 33156
$6,245,000
-3.85%
7 beds
8 Baths
7,384 SF
$846/SF
164
FELIX COURT RESUB
Built 2003
$6,200,000

10203 Collins Ave #302

Bal Harbour FL, 33154
$6,200,000
0%
3 beds
3 Baths
2,130 SF
$2,911/SF
119
OCEANA BAL HARBOUR CONDO
Built 2016
$6,200,000

17141 Collins Ave #1801

Sunny Isles Beach FL, 33160
$6,200,000
0%
3 beds
4 Baths
3,195 SF
$1,941/SF
48
MUSE CONDO
Built 2018
$6,173,647

1400 Biscayne Boulevard #PH-5303

Miami FL, 33132
$6,173,647
29.24%
4 beds
5 Baths
2,982 SF
$2,070/SF
1112
Casa Bella Residences
Built 2026
$6,150,000

5890 SW 82nd St

South Miami FL, 33143
$6,150,000
0%
5 beds
6 Baths
4,375 SF
$1,406/SF
142
PALM MIAMI HGTS AMD
Built 2026