SEARCH LISTINGS
Showing 1025 to 1040 of 27281 Properties.
DOM
 
166 Bayview Drive
Islamorada FL, 33036
$5,600,000
0%
4 beds
4 Baths
n/a
n/a
167
Safety Harbor
Built 1968
2678 Tigertail Ave #2006
Coconut Grove FL, 33133
$5,600,000
0%
3 beds
4 Baths
2,058 SF
$2,721/SF
38
Mr. C Residences
Built 2024
3471 Main Hwy #1240
Miami FL, 33133
$5,600,000
0%
4 beds
5 Baths
5,660 SF
$989/SF
113
CLOISTERS ON THE BAY
Built 2005
135 SW 29th Rd
Miami FL, 33129
$5,600,000
0%
6 beds
8 Baths
4,287 SF
$1,306/SF
14
BRICKELL ESTATES
Built 2026
17875 Collins Ave #3906
Sunny Isles Beach FL, 33160
$5,600,000
1.82%
3 beds
4 Baths
2,736 SF
$2,047/SF
25
Acqualina Ocean Residence
Built 2006
1100 Biscayne Blvd #5306
Miami FL, 33132
$5,600,000
0%
6 beds
8 Baths
6,952 SF
$806/SF
109
MARQUIS CONDO
Built 2009
2809 NE 24th Pl
Fort Lauderdale FL, 33305
$5,599,999
-6.67%
4 beds
4 Baths
4,255 SF
$1,316/SF
151
CORAL RIDGE GALT ADD
Built 2019
50 S Pointe Dr #905
Miami Beach FL, 33139
$5,595,000
0%
2 beds
3 Baths
1,698 SF
$3,295/SF
31
Continuum on South Beach
Built 2008
13441 Mustang Trl
Southwest Ranches FL, 33330
$5,595,000
-3.45%
6 beds
7 Baths
8,088 SF
$692/SF
42
EVERGLADES SUGAR & LAND C
Built 2020
99 SE 5th St #3101
Miami FL, 33131
$5,575,900
0%
4 beds
5 Baths
3,070 SF
$1,816/SF
60
Baccarat
Built 2026
3368 NE 169th St
North Miami Beach FL, 33160
$5,575,000
0%
6 beds
6 Baths
4,773 SF
$1,168/SF
120
EASTERN SHORES 1ST ADDN
Built 1993
5500 Island Estates Dr #1506
Aventura FL, 33160
$5,550,000
0%
5 beds
7 Baths
4,417 SF
$1,257/SF
88
PRIVÉ
Built 2017
300 Biscayne Blvd Way #3704C
Miami FL, 33131
$5,550,000
-6.72%
4 beds
6 Baths
3,214 SF
$1,727/SF
139
ASTON MARTIN RESIDENCES
Built 2024
6180 Pine Tree Dr
Miami Beach FL, 33140
$5,549,990
-9.76%
4 beds
3 Baths
3,673 SF
$1,511/SF
87
BEACH VIEW ADDN
Built 1990
350 Ocean Dr #201N
Key Biscayne FL, 33149
$5,549,000
0%
3 beds
5 Baths
2,357 SF
$2,354/SF
127
Oceana Key Biscayne
Built 2014