fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1057 to 1072 of 27217 Properties.

DOM
 
$5,500,000

4090 Barbarossa Ave

Miami FL, 33133
$5,500,000
0%
4 beds
4 Baths
3,491 SF
$1,575/SF
27
CAMNER GABLES 2ND ADDN
Built 2006
$5,500,000

10155 Collins Ave #202

Bal Harbour FL, 33154
$5,500,000
-4.35%
4 beds
5 Baths
3,300 SF
$1,667/SF
166
BAL HARBOUR 101
Built 1978
$5,500,000

3685 Royal Palm Ave

Miami FL, 33133
$5,500,000
0%
3 beds
4 Baths
3,292 SF
$1,671/SF
29
COCONUT GROVE PK 2ND AMD
Built 1945
$5,500,000

Miami Beach FL, 33141
$5,500,000
0%
4 beds
4 Baths
2,684 SF
$2,049/SF
7
ISLE OF NORMANDY MIAMI VI
Built 1951
$5,500,000

4504 Sheridan Ave

Miami Beach FL, 33140
$5,500,000
-11.29%
5 beds
6 Baths
3,646 SF
$1,509/SF
193
SURPRISE LAKE
Built 2024
$5,500,000

13060 Lerida St

Coral Gables FL, 33156
$5,500,000
0%
4 beds
3 Baths
2,550 SF
$2,157/SF
79
CORAL BAY SEC C
Built 1961
$5,500,000

7400 SW 127th St

Pinecrest FL, 33156
$5,500,000
0%
6 beds
7 Baths
n/a
n/a
269
PALMETTO HOMESITES
Built 2026
$5,499,999

4701 N Meridian Ave #421

Miami Beach FL, 33140
$5,499,999
-4.35%
3 beds
4 Baths
2,896 SF
$1,899/SF
274
Ritz Carlton Residences
Built 2019
$5,499,000

788 NE 23rd St #5302

Miami FL, 33137
$5,499,000
0%
4 beds
5 Baths
3,492 SF
$1,575/SF
97
THE ELYSEE
Built 2021
$5,499,000

18555 COLLINS AVE #4804

Sunny Isles Beach FL, 33160
$5,499,000
-17.93%
3 beds
5 Baths
3,130 SF
$1,757/SF
170
PORSCHE DESIGN TOWER
Built 2016
$5,499,000

1021 Hillsboro Mile #RG

Hillsboro Beach FL, 33062
$5,499,000
-8.33%
5 beds
5 Baths
5,400 SF
$1,018/SF
108
Landmark
Built 1984
$5,499,000

16740 Berkshire Ct

Southwest Ranches FL, 33331
$5,499,000
0%
6 beds
7 Baths
6,258 SF
$879/SF
13
LANDMARK RANCH ESTATES
Built 2005
$5,499,000

363 S Hibiscus Dr

Miami Beach FL, 33139
$5,499,000
0%
5 beds
4 Baths
2,663 SF
$2,065/SF
3
HIBISCUS ISLAND
Built 1953
$5,498,000

3520 Rockerman Rd

Miami FL, 33133
$5,498,000
0%
4 beds
5 Baths
3,950 SF
$1,392/SF
48
ROCKERMAN HGTS
Built 1987
$5,495,000

100 S Pointe Dr #1207

Miami Beach FL, 33139
$5,495,000
-11.36%
2 beds
3 Baths
1,870 SF
$2,939/SF
533
Continuum South Tower
Built 2002
$5,495,000

10101 Collins Ave #4A

Bal Harbour FL, 33154
$5,495,000
0%
3 beds
4 Baths
3,110 SF
$1,767/SF
150
The Palace Bal Harbour
Built 1994