fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1089 to 1104 of 27219 Properties.

DOM
 
$5,450,000

6900 Barquera St

Coral Gables FL, 33146
$5,450,000
-4.39%
5 beds
6 Baths
4,993 SF
$1,092/SF
107
CORAL GABLES RIVIERA SEC
Built 2010
$5,450,000

101 20th St #3803

Miami Beach FL, 33139
$5,450,000
-18.66%
3 beds
3 Baths
1,588 SF
$3,432/SF
323
Setai Resort & Residences
Built 2004
$5,450,000

262 189th Ter

Sunny Isles Beach FL, 33160
$5,450,000
-27.33%
5 beds
6 Baths
4,140 SF
$1,316/SF
956
OCEAN BLVD ESTATES SEC A
Built 2025
$5,450,000

102 24th St #904

Miami Beach FL, 33139
$5,450,000
0%
3 beds
3 Baths
1,827 SF
$2,983/SF
77
One Hotel and Residences
Built 2015
$5,445,000

501 Diplomat Parkway #14-A

Hallandale Beach FL, 33009
$5,445,000
0%
3 beds
4 Baths
2,401 SF
$2,268/SF
218
Residencias at Shell Bay
Built 2027
$5,445,000

8055 Noremac Ave

Miami Beach FL, 33141
$5,445,000
-14.25%
3 beds
4 Baths
2,922 SF
$1,863/SF
175
BISCAYNE POINT
Built 2018
$5,434,500

7940 West Drive #1202

Miami Beach FL, 33141
$5,434,500
2.04%
3 beds
4 Baths
2,859 SF
$1,901/SF
64
Pagani Residences
Built 2028
$5,400,000

728 Tyler St

Hollywood FL, 33019
$5,400,000
0%
4 beds
5 Baths
n/a
n/a
357
HOLLYWOOD LAKES SECTION
Built 2025
$5,400,000

19701 NE 21st Ct

Miami FL, 33179
$5,400,000
0%
8 beds
9 Baths
n/a
n/a
92
HIGHLAND WOODS SEC 1
Built 2026
$5,400,000

1643 Brickell Ave #3904

Miami FL, 33129
$5,400,000
0%
4 beds
6 Baths
4,030 SF
$1,340/SF
115
SANTA MARIA CONDO
Built 1997
$5,400,000

11250 NW 4th St

Plantation FL, 33325
$5,400,000
0%
6 beds
8 Baths
n/a
n/a
2
PLANTATION ACRES
Built 2026
$5,400,000

300 Biscayne Blvd Way #1704

Miami FL, 33131
$5,400,000
0%
4 beds
6 Baths
3,225 SF
$1,674/SF
346
Aston Martin Residences
Built 2024
$5,399,000

3535 Hiawatha Ave #502

Miami FL, 33133
$5,399,000
0%
4 beds
6 Baths
4,473 SF
$1,207/SF
49
Residneces at Vizcaya
Built 2011
$5,395,000

7900 SW 54th Ave

Miami FL, 33143
$5,395,000
0%
6 beds
7 Baths
5,068 SF
$1,065/SF
63
HIGH PINES REV PLAT OF 2N
Built 2016
$5,395,000

4095 Hardie Ave

Miami FL, 33133
$5,395,000
-1.91%
5 beds
7 Baths
3,736 SF
$1,444/SF
38
AMD PL OF BONITA PARK
Built 2025
$5,390,000

3742 Seagrape St

Big Pine FL, 33043
$5,390,000
-16.43%
3 beds
3 Baths
4,687 SF
$1,150/SF
381
PORT PINE HEIGHTS 2ND ADD
Built 2014