fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1169 to 1184 of 27226 Properties.

DOM
 
$4,999,000

746 Marble Ct

Boca Raton FL, 33432
$4,999,000
0%
5 beds
4 Baths
3,851 SF
$1,298/SF
257
SUN AND SURF CLUB COMMUNI
Built 1975
$4,999,000

12904 Banyan Rd

North Miami FL, 33181
$4,999,000
-14.91%
5 beds
5 Baths
3,908 SF
$1,279/SF
470
VENETIAN SEC KEYSTONE POI
Built 1961
$4,999,000

2617 Anderson Rd

Coral Gables FL, 33134
$4,999,000
0%
4 beds
5 Baths
4,080 SF
$1,225/SF
31
CORAL GABLES BILTMORE SEC
Built 2023
$4,999,000

151 N Seabreeze #1701E

Fort Lauderdale FL, 33304
$4,999,000
0%
4 beds
4 Baths
3,112 SF
$1,606/SF
130
Selene Oceanfront
Built 2025
$4,999,000

1660 W Glencoe St #302

Coconut Grove FL, 33133
$4,999,000
-15.98%
3 beds
4 Baths
3,444 SF
$1,452/SF
1203
BEACON HARBOUR CONDO
Built 2004
$4,999,000

536 W 51st St

Miami Beach FL, 33140
$4,999,000
-5.68%
4 beds
5 Baths
n/a
n/a
120
LAKE VIEW SUB
Built 2024
$4,999,000

1181 S Alhambra Cir

Coral Gables FL, 33146
$4,999,000
-9.03%
4 beds
4 Baths
2,654 SF
$1,884/SF
488
CORAL GABLES RIVIERA SEC
Built 1970
$4,999,000

9280 Byron Ave

Surfside FL, 33154
$4,999,000
0%
6 beds
6 Baths
4,077 SF
$1,226/SF
7
ALTOS DEL MAR NO 5
Built 2025
$4,999,000

6801 SW 94th St

Pinecrest FL, 33156
$4,999,000
0%
6 beds
6 Baths
4,873 SF
$1,026/SF
6
UNPLATTED
Built 2001
$4,999,000

7291 SW 47th Ct

Miami FL, 33143
$4,999,000
0%
5 beds
4 Baths
4,198 SF
$1,191/SF
17
UNIVERSITY PLACE
Built 1994
$4,995,000

808 Brickell Key Dr #3901

Miami FL, 33131
$4,995,000
-9.1%
5 beds
6 Baths
5,097 SF
$980/SF
190
TWO TEQUESTA POINT CONDO
Built 1999
$4,995,000

100 S Pointe Dr #1501

Miami Beach FL, 33139
$4,995,000
0%
2 beds
3 Baths
1,591 SF
$3,140/SF
254
Continuum on South Beach
Built 2002
$4,995,000

9400 SW 73rd Ave

Pinecrest FL, 33156
$4,995,000
0%
5 beds
6 Baths
4,562 SF
$1,095/SF
110
HIGHWAY SUB AMD
Built 2026
$4,995,000

851 NE 1st Ave #5201

Miami FL, 33132
$4,995,000
0%
4 beds
4 Baths
3,867 SF
$1,292/SF
55
Paramount World Center
Built 2019
$4,995,000

2101 NE 20th Ave

Wilton Manors FL, 33305
$4,995,000
0%
3 beds
3 Baths
2,650 SF
$1,885/SF
71
SOUTH CORAL POINT
Built 2016
$4,995,000

465 Golden Beach Dr

Golden Beach FL, 33160
$4,995,000
-12.29%
5 beds
5 Baths
3,674 SF
$1,360/SF
85
GOLDEN BEACH SEC E
Built 1988